آموزش تلگرام

آموزش اضافه کردن اکانت تلگرام در 2023

بنر کانال تلگرام راهنمالند

آیا از دستکاری در چت های شخصی و مکالمات کاری در تلگرام خسته شده اید؟ اگر چنین است، احتمالاً می توانید از داشتن بیش از یک اکانت تلگرام به نام خود بهره مند شوید.

پشتیبانی چند اکانت تلگرام، آن را برای کسانی که سازمان و حریم خصوصی را ارج می نهند و بیش از یک سرگرمی دارند، گزینه مناسبی است. در این مقاله نحوه افزودن اکانت جدید در تلگرام را توضیح خواهیم داد.

حتما بخوانید: آموزش خارج شدن از تلگرام

آموزش اضافه کردن اکانت تلگرام

اگر می‌خواهید حساب دیگری در تلگرام اضافه کنید، خوشحال می‌شوید که بدانید این یک نسیم است. به سادگی این مراحل ساده را دنبال کنید:

اضافه کردن اکانت تلگرام
اضافه کردن اکانت تلگرام
  • اپلیکیشن تلگرام را اجرا کنید و روی سه خط انباشته شده در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.

اضافه کردن اکانت تلگرام

  • روی پیکانی که در کنار نام حساب خود به سمت پایین قرار دارد کلیک کنید.

اضافه کردن اکانت تلگرام

  • روی «Add Account» کلیک کنید.

اضافه کردن اکانت تلگرام

  • شماره تلفن خود را تایپ کنید
  • بررسی کنید که واقعاً این شما هستید که یک حساب دوم ایجاد می کنید.

اکنون که دو حساب دارید، ضروری است که مراقب باشید و از ارسال پیام از طرف نامناسب خودداری کنید.

حتما بخوانید: آموزش خروج از ریپورت تلگرام

به هر حال چرا بیش از یک حساب بسازید؟

چرا حتی می خواهید حساب دیگری در تلگرام اضافه کنید؟ تصویری از داشتن مکالمات شخصی و کاری جداگانه که به طور منظم در حوزه های مربوطه سازماندهی شده اند. از طرف دیگر، ممکن است یک گروه دوست داشته باشید که با هم فیلم های ترسناک تماشا می کنند و دیگری به شدت به بازی GTA اختصاص دارد.

با داشتن دو اکانت می توانید حریم خصوصی را حفظ کنید و در هر جنبه از زندگی خود تمرکز کنید. علاوه بر این، استفاده از حساب‌های کاربری مختلف برای گروه‌های مختلف دوستان، پتانسیل هرگونه اختلاط ناخوشایند را از بین می‌برد.

آیا می توانید چندین حساب با یک شماره تلفن داشته باشید؟

اگر می خواهید یک حساب کاربری جدید تلگرام جدا از شماره تلفن خود داشته باشید، همه چیز کمی پیچیده تر خواهد شد. ساده ترین راه حل این است که یک حساب را از تلفن کار خود و یکی از تلفن همراه خود تأیید کنید. با این حال، اگر شماره کاری ندارید، راه دیگری وجود دارد.

برای داشتن یک اکانت دوم کاملا مجزا در تلگرام، فقط به یک شماره تلفن برای تایید آن نیاز دارید. فوق العاده خلاقانه است، اما کاربران مرتد تلگرام روشی با استفاده از شماره تلفن های مجازی پیدا کرده اند. صدها شماره تلفن واقعی ایالات متحده وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین از آنها استفاده کنید و می توانید گزینه های پولی و رایگان را پیدا کنید. اینها معمولاً در صورت رایگان بودن موقتی هستند، اما برای چت کردن فقط به یک پیامک نیاز دارید.

عیب یابی مشکلات رایج هنگام افزودن اکانت دیگر در تلگرام

اگرچه افزودن یک حساب کاربری دیگر در تلگرام به طور کلی یک فرآیند یکپارچه است، اما گاه به گاه ممکن است سکسکه رخ دهد.

Verification Failed

اگر در تأیید حساب خود با مشکل مواجه شدید، دوباره بررسی کنید که شماره تلفن صحیح را وارد کرده باشید و مطمئن شوید که اتصال اینترنتی پایداری دارید. اگر همچنان با مشکل مواجه هستید، قبل از تماس با پشتیبانی تلگرام، شماره تلفن و اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

Unable to Switch Between Accounts

برخی از کاربران گزارش کرده اند که بلافاصله پس از افزودن یکی، در جابجایی بین دو حساب خود مشکل دارند. اگر با این خطا مواجه شدید، مطمئن شوید که این دو حساب را به درستی اضافه کرده اید.

اگر کار نکرد، از هر دو حساب خارج شوید و کل جلسه را مجدداً راه اندازی کنید. اگر هیچ یک از این راه حل ها کار نکرد، ممکن است سرور فقط دچار یک مشکل موقتی شود. فقط چند دقیقه صبر کنید و ممکن است مشکل خود به خود حل شود.

قفل شدن اکانت های تلگرام

تلگرام مجموعه ای از تنظیمات امنیتی پیشرفته را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از تک تک حساب های خود محافظت کنید. بیایید به مهم ترین ویژگی های کاربران روزمره بپردازیم.

برای تقویت امنیت، تلگرام شما را قادر می‌سازد تا App Lock را فعال کنید. برای دسترسی به هر یک از حساب های خود می توانید از بیومتریک استفاده کنید یا رمز عبور تعیین کنید. برای فعال کردن این محافظ ارزشمند، به سادگی به تنظیمات برنامه بروید.

دو اکانت بهتر از یک هستند

داشتن چندین اکانت در تلگرام یک حرکت سطح بعدی است. می توانید به راحتی مکالمات شخصی و حرفه ای را از هم جدا کنید، گروه های مختلف دوستان را سازماندهی کنید و تجربه خود را مانند قبل شخصی سازی کنید.

بنر کانال تلگرام راهنمالند

ممکن است مدیریت چندین پروفایل سخت به نظر برسد، اما ترفندهای زیادی وجود دارد که تلگرام برای کمک به آن ایجاد کرده است. با کمی تمرین، می‌توانید حساب‌های مضمونی را با نمادهای برنامه‌های سفارشی‌سازی شده ایجاد کنید و کنترل اعلان‌های خود را در دست بگیرید.

آیا تا به حال حساب دیگری در تلگرام اضافه کرده اید؟ اگر چنین است، آیا این یک فرآیند یکپارچه بوده است؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

منبع: alphr.com

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام راهنمالند