آموزش تلگرام

آموزش ایجاد سکرت چت در تلگرام

بنر کانال تلگرام راهنمالند
اگر می خواهید حریم خصوصی خود را به سطح بالاتری ببرید، Secret Chat را امتحان کنید – قابلیتی که پیام های شما را هنگام ارسال حذف می کند. در این مقاله نحوه راه اندازی و استفاده از Secret Chat در تلگرام توضیح داده می شود

تلگرام چیست؟

تلگرام در سال 2013 توسط برادران پاول و نیکولای دوروف تأسیس شد و یک برنامه مبتنی بر ابر برای پیام رسانی، چت گروهی و تماس تصویری است. با این حال، به دلیل حفظ حریم خصوصی و اقدامات امنیتی برتر، در یک میدان رقابتی به تنهایی ایستاده است. مانند استخدام یک محافظ شخصی برای مکالمات خود فکر کنید.

تلگرام به قدری به رمزگذاری خود اطمینان دارد که شرکت حاضر است روی آن شرط بندی کند. اگر بتوانید پیامی را که روی پلتفرم آن ارسال شده است رمزگشایی کنید، تا 300000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد. با خیال راحت پیام بدید.

حتما بخوانید: آموزش حذف سکرت چت تلگرام

سکرت چت تلگرام چیست؟

این ویژگی ممتاز در تلگرام به کاربران اجازه می دهد تا از چت های امن تری لذت ببرند. برای یک چیز، این پیام ها را نمی توان فوروارد کرد و برای مدت طولانی روی سرورها نمی ماند. در عوض، آنها اساساً پس از انقضای مدت زمان معینی خود تخریب می شوند.

با این حال، گپ مخفی چیزهای بیشتری جز ماهیت زودگذر آن وجود دارد. چت‌های مخفی مختص دستگاه هستند، به این معنی که فقط می‌توان از طریق دستگاهی که در آن راه‌اندازی شده‌اند به آن‌ها دسترسی داشت. علاوه بر این، در هر زمان فقط می‌توانید به یک نفر پیام دهید: در زمان نوشتن، هیچ ویژگی Secret Chat برای چت‌های گروهی وجود ندارد.

آموزش قدم به قدم ایجاد سکرت چت در تلگرام

در این بخش آموزش ایجاد سکرت چت تلگرام را برای شما یاد می‌دهیم.

ایجاد سکرت چت در تلگرام
ایجاد سکرت چت در تلگرام
  • برای ایجاد سکرت چت ابتدا وارد تلگرام شوید.

ایجاد سکرت چت در تلگرام

  • سپس چت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ایجاد سکرت چت در تلگرام

  • روی تصویر پروفایل کاربر مورد نظر کلیک کنید.

آموزش ایجاد سکرت چت در تلگرام

  • در صفحه جدید باز شده روی دکمه سه نقطه کلیک کنید.

آموزش ایجاد سکرت چت در تلگرام

  • روی گزینه Start Secret chat کلیک کنید.

از این فضای امن لذت ببرید که در آن می توانید با خیال راحت و با آگاهی از اینکه هیچ کس پیام های شما را منتقل نمی کند، ارتباط برقرار کنید.

حتما بخوانید: آموزش مخفی کردن چت تلگرام

محدودیت های سکرت چت تلگرام

این ویژگی با یک هشدار مهم همراه است. از آنجایی که پیام ها در سرورهای تلگرام ذخیره نمی شوند، هیچ نسخه پشتیبان ابری برای چت های مخفی در دسترس نیست.

اگر بعداً نیاز به دسترسی مجدد به پیام های خود داشته باشید، هیچ کس در تلگرام نمی تواند به شما کمک کند. متن ها برای همیشه از بین رفته اند. برای استفاده حداکثری از تجربه خود، اطلاعات بسیار محرمانه را ذخیره کنید و به پیام‌رسانی منظم برای چت‌هایی که می‌خواهید به آنها بازگردید، پایبند باشید.

چگونه پیام خود تخریبی در سکرت چت تلگرام بفرستیم؟

تایمر Self-Destruct در تلگرام یک لایه محرمانه اضافی به مکالمات شما اضافه می کند. در اینجا نحوه ناپدید شدن پیام های خود مانند جادو آمده است:

ایجاد سکرت چت در تلگرام در آیفون

  • تلگرام خود را باز کنید.

آموزش ایجاد سکرت چت در تلگرام

  • پیام خود را بنویسید.
حتما بخوانید: آموزش افزودن اکانت تلگرام

آموزش ایجاد سکرت چت در تلگرام

  • روی آیکن زمان در داخل چت کلیک کنید.

آموزش ایجاد سکرت چت در تلگرام

  • انتخاب کنید که می خواهید پیام شما قبل از ناپدید شدن چقدر طول بکشد.
حتما بخوانید: آموزش مخفی کردن چت تلگرام در اندروید

به یاد داشته باشید، شما کنترل کامل دارید زیرا می توانید تایمر خود تخریبی را برای هر پیام جداگانه تنظیم کنید. بنشینید و تماشا کنید که پیام مخفی شما در هوا ناپدید می شود.

منبع: alphr.com

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام راهنمالند