آموزش واتساپ

واتساپ پرمیوم چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

بنر کانال تلگرام راهنمالند

اخیراً مالک پلتفرم WhatsApp  نسخه واتساپ پریمیوم را ارائه کرده است تا کسانی که صاحب کسب و کار هستند بتوانند از مزایای خاص آن استفاده کنند. در واقع کاربران تجاری واتساپ امکان استفاده از این نسخه را دارند.

کسانی که قصد استفاده از واتساپ پرمیوم را دارند باید ماهانه مبلغی را بپردازند تا بتوانند برای ارتباط با مشتریان خود از قابلیت‌های جدید این شبکه اجتماعی استفاده نمایند.

کسانی که قصد استفاده از این نسخه واتساپ را دارند, باید وارد بخش تنظیمات شده و گزینه Permium را انتخاب نمایند تا بتوانند از امکانات آن استفاده کنند. واتساپ پریمیوم این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده که بتوانند آدرسی یکتا همچون http://wa.me/businessname را برای خود بسازند.

با وجود چنین آدرسی امکان برقراری ارتباط با کسب و کار مورد نظر برای مشتریان آسان‌تر خواهد شد. معمولاً هر کاربر پس از گذشت سه ماه مجدداً امکان تغییر آدرس خود را دارد. اگر کسی اقدام به لغو اشتراک خود کند، آدرس مورد نظر از دسترس خارج شده و دیگر کاربران می‌توانند آن را تصاحب نمایند.

با توجه به محبوبیت نسخه پرمیوم اپلیکیشن واتساپ ما در سایت راهنمالند تصمیم گرفتیم که اطلاعاتی را پیرامون این پلتفرم در اختیارتان قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان با ما همراه باشید.

واتساپ پرمیوم چیست و چه ویژگی هایی دارد

استفاده از یک اکانت روی ۱۰ دستگاه با واتساپ پریمیوم

اشتراک واتساپ پریمیوم امکان دسترسی به یک اکانت با استفاده از ۱۰ دستگاه را برای شما فراهم کرده است. یک سازمان برای رونق کسب و کار خود نسخه پریمیوم واتساپ را در اختیار نیرو‌ها قرار می‌دهد تا به واسطه آن بتوانند با مشتریان ارتباط برقرار نمایند.

به جز موارد بیان شده استفاده از سایر امکانات این ‌پلتفرم ‌کاملا رایگان است. اگر کاربری تصمیم بگیرد که اشتراک خود را لغو کند، می‌تواند تا پایان دوره ۳۰ روزه از قابلیت‌های نسخه پریمیوم واتساپ استفاده نماید. در حال حاضر حق اشتراک تنها برای کاربران WhatsApp Business وجود دارد. برای کسانی که از نسخه عادی پیامرسان واتساپ استفاده می‌کنند این اشتراک ارائه نمی‌شود.

طبق تحقیقات انجام شده قیمت این نسخه از واتساپ در کشورهای مختلف متفاوت است. اگر از واتساپ بیزینس استفاده می‌کنید، اما قصد دسترسی به واتساپ پریمیوم را نیز دارید لازم است که در گوشی اندروید نسخه بتا و در گوشی آیفون نسخه TestFlight را نصب نمایید.

استفاده از یک اکانت روی ۱۰ دستگاه با واتساپ پریمیوم

جمع بندی

واتساپ پریمیوم یکی از نسخه‌های جدید این پلتفرم است که اخیراً ارائه شده است. کسانی که صاحب یک کسب و کار هستند برای برقراری یک ارتباط مفید و موثر با مشتریان خود می‌توانند از این نسخه استفاده کنند.

برای این که کارمندان یک سازمان بتوانند با مشتریان ارتباط برقرار نمایند، امکان استفاده از یک اکانت روی ۱۰ دستگاه از طریق نسخه پریمیوم فراهم شده است.

اگر پیرامون واتساپ پریمیوم سوالات بیشتری دارید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مشخص شده با کارشناسان سایت راهنمالند ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را بپرسید. پشتیبانان راهنمالند به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما هستند.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام راهنمالند