آموزش تلگرام

معرفی 6 روش برای افزایش بازدید تلگرام

بنر کانال تلگرام راهنمالند

یکی از راه های جلب اعتماد کاربران در یک کانال، بالابودن بازدید در پست می باشد. هنگامی که ویو یک پست بالا باشد این باور در ذهن اعضای کانال نقش می بندد که بستر موردنظر در بین عموم مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است. کانال ها و گروه های تلگرامی که با هدف فروش یک سری محصولات در این بستر فعالیت می نماید، لازم است به فکر افزایش بازدید تلگرام در زمینه پست باشند. لازم است در کنار افزایش ممبر، به افزایش بازدید تلگرام نیز توجه ویژه ای کرد. زیرا اگر شما یک کانال چند هزار نفره داشته باشید، اما تعداد بازدید پست در این چنل، کم تر از 1000 باشد، مخاطبان کانال به سرعت از وجود ممبر فیک در کانال شما مطلع خواهند شد.

اگر شما کاربرگرامی مسئول و یا مدیر یک چنل تلگرامی هستید؛ حتما بارها و بارها به این فکر کرده اید که چگونه می توان به افزایش بازدید تلگرام در پست های ارسالی پرداخت. مدیر و مسئولین کانال های تلگرامی همواره در صددند تا به افزایش ممبر و افزایش بازدید تلگرام در بخش پست بپردازند. برخی از افراد در این راستا موفق و برخی دیگر به دلیل عدم دستیابی به تجربیات افراد باتجربه، در این راه ناامید شده اند. در ادامه با راهنمالند همراه باشید تا با روش های بارز افزایش بازدید تلگرام آشنا شوید و بتوانید به ویو دلخواه دست یابید.

حتما بخوانید: آموزش افزایش ممبر تلگرام
افزایش بازدید تلگرام (افزایش بازدید پست)
افزایش بازدید تلگرام (افزایش بازدید پست)

افزایش بازدید تلگرام (افزایش بازدید پست)

در چنل های تلگرامی دو پارامتر مهم در زمینه جلب اعتماد و محبوبیت در بین اعضا وجود دارد. تعداد ممبرها و میزان بازدید از پست شما، تعیین کننده جایگاه شما در بین هزاران هزار کاربر می باشند. هر دو این موارد به تنهایی خوب و کاربری هستند اما وقتی معنا می یابند که در کنار یک دیگر باشند و به رشد چشم گیری برسند. در صورت عدم تناسب، امکان از دست دادن ممبرهای واقعی وجود دارد.

ایجاد تولیدمحتوای مناسب و جذاب راهکار افزایش بازدید تلگرام

یکی از نخستین راهکارها در جهت بالابردن افزایش بازدید تلگرام می توان به ایجاد و نشر تولیدمحتوای مناسب اشاره کرد. ایجاد و موضوع تولیدمحتوا باید متناسب با نوع کانال کاربری و در نتیجه شناسایی مخاطب صورت گیرد. هر دو این عوامل موجب می شوند تا شما در کنار افزایش بازدید، ممبرهای متعددی به دست بیاورید.

یک مسئول کانال تلگرامی باید بداند، برای حفظ فالورها و داشتن سین دلخواه، به صورت پیوسته با تلاش مستمر باید به تولیدمحتوای خوب بپردازد. ما در این زیر مزایا و تأثیرات بارز تولیدمحتوای مناسب را بیان کرده ایم.

  • افزایش خوب میزان بازدید در پست
  • بالارفتن ممبرهای واقعی
  • بازدید واقعی
  • عدم از دست دادن ممبر

خرید ویو راهی مؤثر در جهت افزایش بازدید

یکی از راه های کسب درآمد در صورت داشتن ممبرهای بالا، کسب درآمد از طریق تبلیغات است. کانال های نوپا به دلیل بالابردن تعداد ممبرهای واقعی با پرداخت هزینه ای حاضرند در کانال های پرمخاطب دیده شوند. درواقع در این روش هردو طرف سود می برند. مدیر چنلی که با گذاشتن یک پست 24 ساعته، مبلغی را به دست می آورد و مدیر چنل نوپایی که شاهد افزایش ممبرهای واقعی خود خواهد بود. اگر ممبر کانال تلگرام شما اختلاف زیادی با ویو پست دارد، شما نمی توانید تبلیغات متنوعی انجام دهید. زیرا هر فردی که به کانال شما برای پیشنهاد تبلیغات وارد شود به مقایسه ممبر و تعداد ویو می پردازد. بدیهی است که در صورت مشاهده این اختلاف، به واقعی بودن ممبرهای شما اعتماد نخواهد کرد.

شما کاربرگرامی می توانید با پرداخت هزینه کمی، به یک میزان خوبی از ویو برسید. یکی از مزایای خوب این روش، کم دردسربودن و آنی بودن میزان دلخواه است. خدمات تلگرام اعم از ویو، ممبر و … توسط فروشگاه های اینترنتی گوناگونی صورت می پذیرد. یک فروشگاه اینترنتی خوب با دادن قیمت مناسب، باید بتواند خدمات باکیفیت به مشتریان ارائه دهد.

مفتخریم که وب سایت رسمی راهنمالند، بهترین و مورداعتمادترین فروشگاه در جهت خرید بازدید می باشد.

اضافه کردن بازدید خرید ممبر واقعی

یکی دیگر از راه های افزایش بازدید در تلگرام خرید ممبر واقعی و یا همان اد اجباری می باشد. در این روش صاحب چنل می تواند به راحتی با خرید ممبر واقعی، به میزان دلخواه بازدید برسد. در این روش بهتر است از خرید ممبر پروکسی یا خرید ممبر واقعی کمک بگیرید. با وجود روی کارآمدن تحریم های تلگرام در ایران، تقریباً همه ما با پروکسی آشنایی داریم.

  • خرید ممبر پروکسی به این صورت است که شما با دادن هزینه ای، ممبرهای واقعی، اما اجباری به دست خواهید آورد. در این روش پست های آخر کانال شما، بیشترین میزان بازدید را به دست می آورند و شما را به عدد دلخواه می رساند.
  • خرید ممبر واقعی تلگرام یکی دیگر از راه های افزایش بازدید تلگرام می باشد. شما می توانید با خرید ممبر واقعی با یک تیر دو نشان بزنید. با این راه حل هم تعداد اعضای کانال شما رشد کرده و هم افزایش بازدید در پست ها خواهید داشت. ناگفته نماند بعد از خرید ممبر واقعی، لازم است کانال شما دارای محتوای مناسبی باشد، تا شاهد ریزش 10 الی 20 درصدی نباشید. هم اکنون می توانید در وب سایت راهنمالند، اقدام به خرید ممبر واقعی تلگرام با بهترین قیمت، بهترین کیفیت و با بهترین کمیت کنید.

درخواست تبلیغات در سایر کانال ها

اگر به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اید و نیازمند داشتن ویو بالا هستید، تبلیغات در کانال‌ها یکی از بهترین راهکار های افزایش ویو تلگرام می باشد. در این روش شما می توانید با پرداخت مبلغی، به معرفی پست های جذاب خود بپردازید. در این راستا تقریباً از کانال های هم رده استفاده کنید؛ سپس میزان ممبر و بازدید چنل موردنظر را بررسی نمایید. بدیهی است که در صورت بازدهی خوب و محبوبیت بالای یک کانال، میزان مبلغ درخواستی از شما به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد داشت. پذیرفتگان این نوع تبلیغات، یکی از پست های شما را درخواست می نمایند. سعی کنید یک پست جذاب به اشتراک بگذارید تا علاوه بر بالارفتن مقدار قابل توجهی ویو در آخرین پست ها، تعداد ممبرهای شما نیز افزایش چشم گیری داشته باشد.

افزایش بازدید تلگرام با درخواست تبلیغات در سایر کانال ها
افزایش بازدید تلگرام با درخواست تبلیغات در سایر کانال ها

فرد موردنظر می تواند تبلیغات شما را در چند کانال پرمحتوا و پرمخاطب قرار دهد تا بازدهی بالایی داشته باشد؛ به این روش، تبلیغات گسترده گفته می شود. میزان زمان اشتراک گذاری این پست، بستگی به برخی قانون و محدودیت های تبلیغات در چنل انتخابی دارد. برخی از چنل ها در یک ساعت مشخص به تبلیغات می پردازند و پس از 24 ساعت، پست موردنظر را حذف می نمایند.

حتما بخوانید: آموزش ساخت کانال تلگرام

تبادل بین کانالی

تبادل بین کانالی یک از روش های تبلیغات بدون هزینه می باشد. در این روش دو مدیر کانال در یک ساعت مشخص اعلام به تبلیغ و اشتراک گذاری بنر یک دیگر می نمایند. در این روش نیز هم ممبر کانال شما افزایش چشم گیری خواهد داشت و هم بازدید شما افزایش پیدا خواهد کرد. برای این روش بهتر است یکی از پست های تلگرامی خود را تبادل نمایید تا ویو بهتر و باکیفیت تر بالا رود. چون برخی از افراد به لینک شما وارد نمی شوند تا ویو به مقدار دلخواه صورت پذیرد.

برای این روش، لازم است با کانال هایی کمک بگیرید که میزان ممبرها و ویوها در آن تقریباً یکسان باشد تا مدیر مقابل نیز مجاب به تبادل گردد. برای ایجاد تبادل ساعات مشخصی را در نظر بگیرید تا ممبرهای واقعی از این کار پی در پی شما کلافه نشوند.

افزایش بازدید تلگرام
افزایش بازدید تلگرام

فوروارد برای گروه های مختلف

اکثر مدیران گروه ها، محدودیت های ارسال لینک را برای کاربران در نظر گرفته اند تا تبلیغات مکرر، مخاطبان دیگر را اذیت ننماید. پیشنهاد ما به شما در جهت افزایش بازدید تلگرام این است گروه هایی را پیدا نمایید که محدودیت ارسال لینک در آن ها وجود ندارد و شما می توانید پست های خود را در این بخش به اشتراک بگذارید.

معمولاً گروه های سمساری، فروشگاهی و … حساسیت چندانی به ارسال لینک ندارند.

بنر کانال تلگرام راهنمالند
حتما بخوانید: آیدی تلگرام چیست؟

 خرید بازدید از وب سایت راهنمالند

ما در این مطلب براساس تجربیات خود سعی کردیم به معرفی بهترین روش های افزایش بازدید تلگرام بپردازیم. خدمات تلگرام راهنمالند به صورت گسترده انجام می شود و این موارد شامل افزایش بازدید، خرید ممبر تلگرام و … است. هم اکنون می توانید با ثبت سفارش خرید ویو تلگرام، در عرض یک الی دو روز، بازدید میلیونی به دست آورید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام راهنمالند