معرفی کسب و کار

پرفروش ترین کتاب های 1403 (راهنمای خرید کتاب)

در این مقاله بر آن شدیم تا برای شما عزیزان به معرفی و بررسی پرفروش‌ترین کتاب‌های 1403 بپردازیم. بدین منظور تعداد زیادی از کتاب‌های پرفروش را بررسی کردیم و از میان آن‌ها 5 کتاب از پرفروشترین‌ها منتخب شدند که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم و پیشنهاد خواهیم کرد که آن‌ها را از کجا بخریم.

لیست 5تایی از بهترین کتاب‌های 1403 به شرح زیر است:

  • کتاب 48 قانون قدرت نوشته رابرت گرین
  • کتاب اول عاشق خودت باش اثر مارک رکلاو
  • کتاب معجزه شکرگزاری نوشته راندا برن
  • کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه اثر جوزف مورفی
  • کتاب رازهای روانشناسی تاریک نوشته ویلیام کوپر

48 قانون قدرت اثر رابرت گرین

کتاب 48 قانون قدرت قطعا از پرفروش‌ترین کتاب‌های 1403 است که توسط نویسنده معروف رابرت گرین نوشته شده است. این کتاب در 48 فصل نوشته شده است که هر فصل یکی از قوانین قدرت را توضیح می‌دهد.

رابرت گرین در این کتاب با بررسی زندگی افراد مشهور و قدرتمند در برهه‌های زمانی متفاوت و راهکار این افراد در برخورد با موانع و مشکلات، تکنیک‌هایی را ایجاد کرده و در اختیار خواننده قرار می‌دهد. این تکنیک‌ها به همراه تجربیات نویسنده و بیان مثال‌هایی به شما کمک می‌کند که جنبه “قدرت” را در رفتار خود تقویت کنید و در مسیر موفقیت گام بلندی بردارید.

اول عاشق خودت باش نوشته مارک رکلاو

کتاب اول عاشق خودت باش از دیگر کتاب‌های لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های 1403 است. مارک رکلاو نویسنده این کتاب جذاب قصد دارد شما را با خودتان آشتی دهد و کمکتان کند به خودشناسی عمیق‌تری دست پیدا کنید.

به عقیده رکلاو برای اینکه مورد توجه دیگران باشید، قبل از هر چیز باید خودتان به خویش توجه داشته باشید و با شناخت ویژگی‌های خوبتان، آن‌ها را پرورش دهید و تبدیل به شخصی شوید که آن را دوست دارید. عشق شما به خودتان همان خصلتی است که دیگران را نسبت به شخص شما کنجکاو می‌کند و در نگاه آن‌ها دوست داشتنی به نظر خواهید رسید.

این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های 1403 در زمینه خودسازی است چرا که آینه‌ای را مقابل شما خواهد گذاشت تا بیش از پیش خودتان را ببینید و عیب‌هایتان را کم کم کنار گذاشته و صفات خوب را جایگزین آن‌ها کنید.

معجزه شکرگزاری اثر راندا برن

کتاب معجزه شکرگزاری یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های راندا برن است. این کتاب تمریناتی 28 روزه دارد به گونه‌ای که هر تمرین به یک روز اختصاص دارد.

راندا برن در ابتدای هر روز با ارائه توضیحات و نکاتی کلیدی، ذهن شما را پذیرای تمرین آن روز می‌کند. در انتهای روز شما به تمرین شکرگزاری خواهید پرداخت. پیش از هر چیز نویسنده از شما می‌خواهد که لیستی 10 تایی از مواردی تهیه کنید که به خاطر حضورشان در زندگیتان خدا را شاکر هستید.

در جلسات تمرین شما تمام موارد لیستتان را به صورت تک به تک شکرگزاری خواهید کرد.

این کتاب انگیزشی از پرفروش‌ترین کتاب‌های 1403 بوده و به شما کمک زیادی خواهد کرد که در تمام زندگی بینشی دیگر نسبت به داشته‌هایتان داشته باشید.

قدرت ذهن ناخودآگاه نوشته جوزف مورفی

کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه از پرفروشترین کتاب‌های 1403 در زمینه خودیاری و نوشته نویسنده مشهور جوزف مورفی است. محور اصلی نوشته‌های کتاب بر پایه ضمیر ناخودآگاه است. چیزی که به عقیده مورفی استفاده از آن می‌تواند برای هرکس پلی به سمت موفقیت باشد، در صورتی که بداند چگونه از این توان خود بهره بگیرد.

جوزف مورفی در این کتاب توضیح می‌‌دهد که ذهن ناخودآگاه به چه شکل کار می‌کند و چگونه باید از این ابزار قدرتمند استفاده کرد. او به کنترل رفتارها و احساسات  برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ها اشاره می‌کند.

مورفی با توضیحات و مثال‌ها و تکنیک‌های منحصر به فردش راهکاری را مقابل خواننده می‌گذارد که از ضمیر ناخودآگاهش به طور کمال استفاده کند و در مواجه با موانع زندگی بتواند از این تکنیک‌ها بهره گیرد.

رازهای روانشناسی تاریک اثر ویلیام کوپر

کتاب رازهای روانشناسی تاریک یکی از پرفروشترین کتاب های سال 1403 است که توسط ویلیام کوپر نوشته شده است که به بررسی موضوع nlp یا روانشناسی تاریک پرداخته است.

دلیل محبوبیت این کتاب هم بررسی موضوعی است که اکثر مردم اطلاعی از آن ندارند، روانشناسی تاریک به تکنیکی گفته می‌شود که مستقیا بر روی ذهن افراد تاثیر میگذارد و باعث می‌شود فرد تحت تسلط شخص دیگری باشد.

از تکنیک روانشناسی تاریک باید به درستی استفاده کرد و نباید به قصد سواستفاده آنرا یاد گرفت. اگر شما هم علاقه‌مند هستید بر روی دیگران تاثیر بگذارید حتما این کتاب را مطالعه کنید.

بهترین سایت برای خرید کتاب های پرفروش 1403

اگر قصد مطالعه و خرید کتاب های پرفروش دنیا را دارید و نمی‌دانید که چگونه این کتاب هارا تهیه کنید، در این قسمت 3 سایت برتر برای تهیه و مطالعه کتاب را به شما معرفی می‌کنیم.

  • طاقچه: این سایت مرجعی برای خرید کتاب به صورت الکترونیکی است که باید از طریق موبایل اقدام به مطالعه کتاب کنید یا به صورت صوتی کتاب را گوش دهید، با توجه به بررسی های انجام شده قیمت کتاب‌های الکترونیکی در این سایت تقریبا مشابه کتاب واقعی است، انتخاب با شماست که با پرداخت هزینه یک کتاب، آن را در دستان خود لمس کنید یا اینکه از طریق موبایل مطالعه کنید.
  • فیدیبو: این سایت نیز مشابه سایت قبلی یکی از مراجع اصلی تهیه کتاب های الکترونیکی و صوتی است که ابتدا باید اپلیکیشن را نصب کنید و با پرداخت هزینه کتاب فقط به فایل الکترونیکی یا صوتی آن دسترسی خواهید داشت.
  • سراج بوک: اگر قصد خرید اینترنتی کتاب (نسخه فیزیکی) با تخفیف های ویژه تا سقف 70% و همچنین ارسال رایگان به درب منزل شما دارید، کتاب فروشی سراج بوک بهترین سایت برای خرید آنلاین کتاب است که می‌تواند “نسخه چاپی و اصلی کتاب” را با تخفیف و ارسال رایگان و سریع به دست شما برساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند