آموزش توییتر

ساسپند شدن توییتر چیست؟ آموزش حل مشکل ساسپند شدن توییتر

بنر کانال تلگرام راهنمالند

ساسپند شدن اکانت توییتر یکی از مشکلاتی است که هر اکانتی در توییتر ممکن است با آن مواجه شود. حتی اگر خودتان هم از توییتر استفاده نمی‌کنید، ممکن است از اطرافیان شنیده باشید که اکانت توییتر ساسپند یا مسدود شده است. اگرچه این شبکه اجتماعی پرکاربرد رایگان و قابل دسترس است اما این بدان معنا نیست که شما همیشه می‌توانید هر طور که بخواهید از آن استفاده کنید.

در مواردی مشکل ساسپند شدن اکانت شما در توییتر ممکن است دسترسی شما به این شبکه را سخت کند. اگر متوجه شدید که نمی‌توانید به راحتی به اکانت خود در توییتر دسترسی پیدا کنید، به احتمال زیاد اکانت شما ساسپند شد که این دلایل خاصی دارد و نیاز به تنظیماتی خاص دارد. با ما همراه باشید تا در رابطه با رفع انسداد اکانت توییتر بیشتر بدانید.

بیشتر بخوانید: منشن در توییتر چیست؟

ساسپند شدن اکانت توییتر چیست؟

اگر به زبان ساده بخواهیم ساسپند شدن اکانت در اپلیکیشن توییتر را تعریف کنیم، می‌گوییم به حالت توقف و تعلیق تمام فعالیت‌های شما در توییتر شاسپند شدن گفته می‌شود. زمانی که شما قوانین و مقرراتی که توییتر برای کاربران تعریف کرده است را زیر پا بگذارید، ساسپند خواهید شد.

با ساسپند شدن اکانت توییتر کاربران قادر به دستیابی به توییت‌ها، مسیج‌ها، دایرکت‌ها و سایر فعالیت‌های توییتری نخواهند بود. در مواقعی مشکل ساسپند توییتر موقتی است و تا ۴۸ ساعت ادامه دارد اما در مواقعی یک اکانت به صورت دائمی مسدود می‌شود. در صورتی که اکانتتان ساسپند و مسدود شده است، باید با پشتیبانی توییتر در ارتباط باشید و آن را از بین ببرید.

عوامل موثر در ساسپند شدن توییتر

ساسپند شدن توییتر چیست؟ آموزش حل مشکل ساسپند شدن توییتر
ساسپند شدن توییتر چیست؟ آموزش حل مشکل ساسپند شدن توییتر

دلایل ساسپند شدن اکانت در توییتر دلایل زیادی وجود دارند که باعث ساسپند شدن اکانت توییتر می‌شوند. برخی از مهم‌ترین این دلایل عبارتند از:

 • آزار و اذیت: یکی از مهم‌ترین قوانین توییتر این است که ارسال پیام‌ها و توییت‌هایی که دیگران را آزار و اذیت کند، ممنوعیت دارد. کاربرانی که بی توجه به این قانون پیام‌هایی حاوی محتوای اذیت کننده را نشر دهند، ساسپند خواهند شد. محتواهای تمسخر آمیز، نژاد پرستی و توهین کننده از این قبیل محتواها هستند.
 • ارسال محتواهای خشونت آمیز: ارسال پست‌ها و محتواهای خشونت آمیز نیز سبب نقض قوانین توییتر می‌شود و مشکل انسداد اکانت را به دنبال دارد.
 • سوء استفاده از حساب دیگران: یکی از مهم‌ترین تخلفاتی که در برنامه توییتر اتفاق می‌افتد سوء استفاده از حساب‌های دیگر است. اکانتی که به صورت غیر مجاز و با هدف تبلیغ یا ترویج و سو استفاده از یک اکانت دیگر استفاده نماید مسدود خواهد شد.
 • انتشار پست‌های شخصی بدون اجازه: انتشار اطلاعات شخصی کاربران توییتر بدون اجازه آن‌ها نقض قوانین توییتر است. اگر شما آدرس منزل، شماره تلفن، حساب بانکی و مواردی از این قبیل که مربوط به کاربران دیگر است را در توییتر نشر دهید، ممکن است از سوی توییتر بلاک و مسدود شوید.
 • ارسال اطلاعات دروغین: دلیل دیگری که ساسپند شدن اکانت توییتر را به دنبال دارد، نشر دادن اخبار جعلی یا تقلبی است. اگر تصاویری که واقعی نیستند را با پیام‌های غیر واقعی نشر دهید و دیگران را گمراه کنید، ممکن است اکانت شما به حالت تعلیق در بیاید.
 • خرید و فروش حساب‌های توییتری: خرید و فروش حساب‌های فعال و حتی حساب‌های غیر فعال در توییتر ممنوعیت دارد. خیلی از افراد با هدف کسب سود به فروش حساب‌های فعال با چندین هزار فالورر می‌پردازند و این با قوانین توییتر در تضاد است. به محض این که توییتر چنین اکانت‌هایی را تشخیص دهد، آن‌ها را مسدود خواهد کرد.
 • نقض حق کپی رایت: انتشار محتواهایی که به شکلی غیر قانونی حق کپی رایت دیگران را پایمال می‌کنند در توییتر ممنوع است.‌ اگر بدون اجازه صاحبان اکانت‌های دیگر از ویدیو و تصاویر استفاده کنید، احتمالا دچار مشکل ساسپند شدن اکانت توییتر شوید.
 • انجام مکرر عملیات: فعالیت‌هایی مثل ارسال مسیج، توییت زدن و منشن اگر به صورت مکرر انجام شوند، برای شما مشکل ساز خواهند شد. چرا که انسداد اکانت در توییتر را به دنبال دارند.

مدت زمان انسداد حساب کاربری در توییتر

مدت زمان ساسپند شدن اکانت توییتر با توجه به سرپیچی که اکانت شما به آن مرتکب شده‌اید، می‌تواند متغیر باشد. توییتر معمولاً زمانی که متوجه نقض قوانین خود از سوی کاربر می‌شود ابتدا در مورد آن تحقیق می‌کند. سپس تصمیم می‌گیرد که حساب کاربران خود را در طول یک مدت خاص که از چند ساعت تا چند هفته متغیر است تعلیق نماید.

در اغلب موارد ممکن است ساسپند شدن اکانت شما در اپلیکیشن توییتر تا ۴۸ ساعت طول بکشد. این مدت زمان در واقع همان مدت زمانی است که تایید حساب و شماره تلفن شما به آن نیاز دارد. با این حال اگر توییتر متوجه خطاهای جدی‌تری از سوی اکانت شما باشد، ممکن است مدت زمان تعلیق را افزایش دهد.

گاهی اوقات ممکن است توییتر اکانت شما را به گونه‌ای جریمه کند که ظاهرا اکانت شما سالم است اما نمی‌توانید در آن فعالیتی انجام دهید. گاهی نیز ممکن است به طور کلی مالکیت اکانت را از شما سلب کند و حساب شما را به شکلی دائمی وارد حالت تعلیق کند. در این صورت شما قادر به بازیابی حساب خود نخواهید بود.

بیشتر بخوانید: آموزش دانلود فیلم از توییتر

رفع مشکل ساسپند شدن اکانت توییتر

شما برای برطرف کردن مشکل ساسپند شدن اکانت خود در توییتر می‌توانید از پشتیبان توییتر کمک بگیرید. اگر این راه حل برای شما مناسب نبود، از طریق روش‌های مختلفی که در ادامه شرح می‌دهیم، مشکل انسداد اکانت توییتر برطرف خواهد شد:

راه حل اول: تایید حساب خود

یکی از ساده‌ترین و موثرترین راه حل‌هایی که می‌تواند مشکل ساسپند شدن اکانت توییتر را از بین ببرد، تایید حساب است. زمانی که هرزنامه‌ها سبب انسداد حساب شما شده باشند، این روش روشی کاربردی خواهد بود. همچنین اگر از برنامه‌های تغییر ip استفاده کرده است، به واسطه این روش می‌توانید ساسپند بودن اکانت خود را برطرف کنید و اکانت خود را باز کنید.

روش دوم: پاک کردن توییت

از دیگر روش‌های تاثیر گذار در رفع انسداد توییتر روش پاک کردن توییت است. اگر توییتی که شما منتشر کرده‌اید سبب نقض قوانین توییتر شده باشد، اکانت شما به صورت موقت مسدود می‌شود. چنانچه به فعالیت‌های توییتری دسترسی دارید، می‌توانید با پاک کردن توییت خود سریعا اکانت را باز کنید. بنابراین اولین کار در زمینه برطرف کردن مشکل ساسپند شدن اکانت توییتر این است که شما توییت‌های خود را بررسی کنید و توییت‌هایی که اختلال دارند را پاک نمایید.

ساسپند شدن توییتر چیست؟ آموزش حل مشکل ساسپند شدن توییتر

روش سوم: ارسال درخواست مجدد به توییتر

چنین نیست که همیشه توییتر به دلایل درستی اکانت شما را مسدود کند. در مواقعی احتمال دارد این برنامه به اشتباه یک اکانت را مسدود سازد. به همین دلیل با بازبینی مجدد می‌توانید اکانت خود را از حالت ساسپند بودن خارج کنید. برای انجام این کار، کافی است از لینک زیر کمک بگیرید. یعنی وارد لینک https://help.twitter.com/en/forms/account-access/appeals/redirect شوید و با انتخاب گزینه submit اکانت خود را از حالت مسدود بودن خارج کنید.

روش چهارم: استفاده از برنامه توییتر

اگر می‌خواهید از طریق خود برنامه توییتر به رفع انسداد اکانت خود بپردازید، باید مراحل مختلفی را طی کنید:

 • ابتدا وارد این اپلیکیشن توییتر شوید.
 • سپس به قسمت your account بروید و وارد قسمت اطلاعات اکانت شوید.
 • پس از آن، پسورد خود را وارد نمایید و سپس تب ایمیلی یا آیفون را انتخاب کنید. حال فرآیند تایید پسورد و ارسال کد را ادامه دهید تا وارد توییتر شوید.
 • در این مرحله دسترسی به اکانت فعال است. تا ۴۸ ساعت بعد از انجام این فرآیند اکانت شما باز خواهد شد و مشکل انسداد اکانت برطرف خواهد شد.

روش پنجم: بررسی پیام‌های توییتر

یکی از قابلیت‌های ویژ‌ه‌ای که باعث برتری با سایر شبکه‌های اجتماعی پرکاربرد شده است، این است که توییتر هنگام ساسپند شدن اکانت به شما پیام می‌دهد. در این پیام شما خواهید دریافت که برای رفع مشکل مسدود شدن اکانت باید چه کاری را انجام دهید. در قسمت پیام‌های توییتر به دنبال پیامی با عنوان Weve temporarily limited some of your account features باشید. اگر دستور العمل‌های ذکر شده در این پیام را دنبال کنید، می‌توانید سریعا اکانت توییتری خود را از حالت تعلیق خارج نمایید.

بیشتر بخوانید: آموزش چت روم صوتی توییتر

راهنمالند؛ راهنمای جامع رفع ساسپند شدن اکانت توییتر

اگرچه راه‌ها و روش‌های برطرف کردن انسداد اکانت توییتر زیاد هستند و شما می‌توانید از هر یک از آن‌ها به آسانی استفاده کنید، اما تا زمانی که راهنما نداشته باشید، ممکن است قادر به بازیابی اکانت خود نباشید. حال اگر اکانت شما میلیونی باشد، از دست رفتن آن می‌تواند به ضرر شما تمام شود. از این رو نیاز به یک راهنما و پشتیبان در حل مشکل ساسپند شدن اکانت توییتر احساس می‌شود.

بنر کانال تلگرام راهنمالند

مما در راهنمالند با برخورداری از سابقه‌ای درخشان در راستای حل مشکلات توییتری کنارتان هستیم تا مشکل انسداد را نیز به صورت گام به گام برایتان حل کنیم. اگر گزارشی مبنی بر انسداد حساب را از سوی توییتر دریافت کرده‌اید، همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا انسداد را از بین ببرید. ما ابتدا علل ساسپند شدن یک اکانت را بررسی می‌کنیم و پس از آن راه حلی متناسب با رفع انسداد را برای شما در نظر می‌گیریم. پس همین حالا با ما در تماس باشید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام راهنمالند