آموزش روبیکا

چرا روبیکا حذف نمیشه؟ دلایل حذف نشدن روبیکا

شبکه اجتماعی روبیکا یک پلتفرم اجتماعی ایرانی است که به عنوان جایگزینی برای برخی از شبکه‌های اجتماعی بین‌المللی در ایران مطرح شده است. این شبکه در ابتدا با هدف ایجاد یک فضای امن و محافظت شده برای افراد ایرانی توسعه داده شد. از آن زمان به عنوان یک اپلیکیشن اجتماعی با ویژگی‌ها و سرویس‌های مختلف شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید: آموزش حذف اکانت روبیکا

همانند تمامی شبکه های اجتماعی، گاها روبیکا نیز می‌تواند وقت ما را بگیرد و طبیعتا بخواهید روبیکا را حذف کنید، مشکلی که پیش می‌آید این است که برخی از کاربران گزارش داده اند که روبیکا حذف نمی‌شود.

در این مقاله به این سوال می‌پردازیم که چرا روبیکا حذف نمیشه؟ دلایل حذف نشدن روبیکا چیست؟ با ما همراه شوید

بیشتر بخوانید: چرا روبیکا نصب نمیشه؟

چرا روبیکا حذف نمیشه؟ دلایل حذف نشدن روبیکا

همانطور که می‌دانید قبلا به هیچ وجه نمی‌شد که روبیکا را حذف کنید، در واقع این قابلیت اخیرا در آپدیت جدید روبیکا به این اپلیکیشن اضافه شده است. شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت اکانت خود را در شبکه احتماعی روبیکا به یک باره حذف کنید.

مشکلی که برای اکثر کاربران پیش آمده است این است که اکانتشان در روبیکا حذف نمی‌شود. این مشکل چندین دلیل دارد که در ادامه بررسی می‌کنیم:

1. ارسال نشدن لینک حذف اکانت روبیکا

یکی از علت های حذف نشدن اکانت روبیکا این است که لینک حذف اکانت روبیکا برای شما ارسال نمی‌شود، این مشکل توسط افراد زیادی گزارش شده است که راه حل های متفاوتی برای این روش استفاده شده است.

اولین کار این است که به بخش پیامک های موبایل خودتان وارد شده و اگر پیامی از سمت روبیکا دریافت کرده اید را پیدا کنید؛ سپس این پیام را حذف کرده و دوباره ارسال لینک روبیکا را بزنید.

دومین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که وارد اپلیکیشن روبیکا شده، شماره تلفن و ایمیل خود را وریفای یا همان تایید کرده و سپس به حذف اکانت روبیکا اقدام کنید، این کار می‌تواند در سهول دیلیت اکانت روبیکا تاثیر مثبتی داشته باشد.

سومین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که وارد تنظیمات موبایل خودتان شده و کش اپلیکیشن روبیکا را حذف کنید.

چرا روبیکا حذف نمیشه؟ دلایل حذف نشدن روبیکا
چرا روبیکا حذف نمیشه؟ دلایل حذف نشدن روبیکا

2. باید ۵ روز از آخرین حذف اکانت بگذرد

دومین خطایی که هنگام حذف اکانت روبیکا کاربران با آن مواجه می‌شوند خطای باید ۵ روز از آخرین حذف اکانت بگذرد  می‌باشد، همانطور که این خطا می‌گوید باید از آخرین باری که اقدام به حذف اکانت روبیکا کرده اید حداقل 5 روز گذشته باشد.

برای حل این مشکل می‌توانید ابتدا اپلیکیشن روبیکا را به آخرین ورژن خود بروزرسانی کرده و سپس 5 روز صبر کرده و دوباره اقدام به حذف اکانت روبیکا کنید.

کاربران گزارش داده اند که در این صورت اکثرا مشکلشان حل شده و به راحتی اکانت روبیکای خود را حذف می‌کنند.

سخن پایانی

معمولا سیاست اکثر اپلیکیشن های دارای کاربران زیاد این است که در هنگام ثبت نام راحت ترین راه را برای کاربران بسازند ولی در هنگام حذف اکانت سخترین راه و موانع را جلوی مخاطبان قرار دهند، همانند حذف اکانت اینستاگرام و تلگرام و…

اگر بتوانید خودتان را جای صاحبان این اپلیکیشن های با کاربران میلیونی بگذارید می‌توانید دلیل این کار را به خوبی درک کنید، امیدواریم هرچه سریعتر بتوانید اپلیکیشن روبیکا را پاک کنید😉.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند