آموزش تلگرام

فهمیدن حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام فقط با ۲ مرحله

بنر کانال تلگرام راهنمالند

تلگرام که در جهان طرافداران بسیاری دارد در ایران نیز برنامه ای محبوب و پرطرفدار محسوب می شود طوری که بیش از ۴۹ میلیون کاربر ایرانی دارد که این رقم بیشتر از ۵۰ درصد جمعیت کل ایران است.

این برنامه همچنین یازدهمین پلتفرمی است که در شبکه های اجتماعی سراسر جهان استفاده می شود و روز به روز محبوب تر و معروف تر میشود تلگرام ویژگی هایی ماننده تماس گروهی تلگرام،ارسال لوکیشن در تلگرام ،حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام و… را در بر دارد که راهنمالند قصد آموزش فهمیدن اینترنت مصرف شده در تلگرام را به شما عزیزان دارد و در این آموزش همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: آموزش دریافت لینک پست تلگرام

چطور حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام را بدانیم؟

شاید برای شماهم سوال باشد که تلگرام چه حجمی از اینترنتتان را مصرف کرده است و از اینکه تلگرام اینترنت زیادی مصرف می کند آزرده خاطر باشید و اینکه تلگرام چه حجمی از اینترنت شما را مصرف کرده است سوالی ست که ممکن است ذهن شما را به خود درگیر کرده باشد و شما در پی یافتن پاسخ این سوال از دوستان و آشنایان خود باشید اما خبر خوب این است که راهنمالند همراه شماست تا به شما راه فهمیدن حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام را فقط با ۲ مرحله بگوید .

چگونه حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام را بدانیم؟

راهنمالند راهنمای شماست:

ابتدا وارد برنامه تلگرام (Telegram) خود شوید.

به بخش تنظیمات (Setting) بروید

۱_ گزینه داده ها و ذخیره سازی (Data and storage) را انتخاب کنید.

حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام
حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام

۲_ گزینه میزان استفاده از داده (Data usage)را انتخاب کنید.

حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام

و تمام ! شما میتوانید در این قسمت حجم داده استفاده شده توسط تلگرام را به صورت واضح و آشکار ببینید.

حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام

راهنمالند تمامی تصاویر مربوطه را برای شما گذاشته است همچنین در هر بخش هر دو اسم فارسی و انگلیسی را نوشته تا شما به خوبی حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام را بدانید.

بیشتر بخوانید: آموزش جلوگیری از دانلود خودکار تلگرام

فهمیدن حجم اینترنت مصرف شده در سیستم عامل آیفون یا همان ios

اول از همه وارد برنامه تلگرام شوید

ابتدا به تنظیمات ( Setting ) بروید.

1)_Network Usage   را انتخاب کنید.

۲)_شما در این بخش میتوانید میزان مصرف اینترنت تلگرام را در سه بخش Wifi, mobile,roaming  مشاهده کنید و در هر قسمت میزان حجم دریافت شده و ارسال شده را ببینید.

چطور در مصرف اینترنت تلگرام صرف جویی کنیم

اول از همه اینکه  صرف جویی در هر چیزی خوب است و مصرف اینترنت نیز از این قاعده مستثنی نیست اما پرسش این است که چطور حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام را کاهش دهیم.

بنر کانال تلگرام راهنمالند

پیشنهاد راهنمالند به شما این است که وارد تنظیمات تلگرام شوید بخش داده ها و ذخیره سازی را انتخاب کنید و در قسمت دانلود خودکار رسانه ها گزینه های دانلود رسانه هنگام استفاده از داده تلفن همراه ، هنگام اتصال به وای فای (wifi) و هنگام رومینگ را غیر فعال کنید. به همین ترتیب در مقدار زیادی از مصرف اینترنت شما صرفه جویی می شود.

بیشتر بخوانید: آموزش پاک کردن کش تلگرام

راهنمالند ؛ روشی خاص در آموزش تلگرام

اینکه چطور حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام را بدانیم دغدغه همه ی ما و اطرافیان ما است که ما در راهنمالند تلاش کردیم به روشی واضح و قابل فهم به شما توضیح دهیم تا به راحتی مصرف اینترنت خود را کنترل کنید و از استفاده تلگرام لذت ببرید.

لازم به ذکر است که اگر شما در تلگرام کانال ها یا گروهای زیادی دارید و قصد دارید این کانال ها و گروه ها را توسعه دهید و محبوبیت خود را افزایش دهید راهنمالند اینجاست که به شما کمک کند.چگونه؟

در واقع اگر لایک ،ممبر ،ری اکشن و… زیادی داشته باشید محبوبیت شما نیز بیشتر می شود و برای اینکار شما می توانید با خرید لایک ،ممبر ،ری اکشن و… از راهنمالند محبوبیت خود را توسعه دهید و از آن لذت ببرید. راهنمالند نیز با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت محبوبیت شما را تضمین می کند.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام راهنمالند