آموزش روبیکا

آموزش دیدن مخفیانه استوری روبیکا

استوری روبیکا یکی از جذابترین و سرگرم کننده ترین بخش روبیکا (روبینو) می‌باشد، که کاربران به این بخش علاقه زیادی نشان می‌دهند. گاها بعضی از افراد می‌خواهند مخفیانه استوری روبیکا را ببینند بدون این که برای طرف مقابل به اصطلاح سین بخورد. در این مقاله آموزشن دیدن مخفیانه استوری روبیکا توضیح داده شده که راه های متفاوتی را تست خواهیم کرد و حداقل برای هر کاربر دو سه تا از این راه ها کاربردی خواهند بود. در ادامه با راهنمالند همراه شوید.

حتما بخوانید: آموزش افزایش بازدید استوری روبیکا

روش های مخفیانه دیدن استوری روبیکا بدون سین

همانطور که گفتیم روش های متعددی برای انجام این کار وجود دارد که یکی از مهمترین آنها استفاده کردن از حالت هواپیما می‌باشد. در ادامه چند مورد از این راه ها را توضیح خواهیم داد.

  1. دیدن مخفیانه استوری روبیکا با استفاده از روش حالت هواپیما یا Airplane mode
  2. اسکرول به استوری بعدی با انگشت
  3. استفاده کردن از وبسایت روبیکا
  4. استفاده کردن از یک اکانت فیک در روبیکا

1. دیدن مخفیانه استوری روبیکا با حالت هواپیما

دیدن مخفیانه استوری روبیکا با حالت هواپیما
دیدن مخفیانه استوری روبیکا با حالت هواپیما

در این روش ابتدا وارد روبیکا شده و سپس منتظر می‌مانید تا تمامی استوری ها لود شوند. سپس موبایل خود را روی حالت هواپیما میگذارید تا اینترنت شما به صورت موقتی خاموش شود. و در نهایت استوری طرف مقابل را باز می‌کنید.

در این روش چون اینترنت شما خاموش شده، دیگر به اصطلاح سین شما به روی استوری طرف مقابل نمی‌افتد و به راحتی می‌توانید از استوری دیگران بازدید مخفیانه داشته باشید.

حتما بخوانید: خدمات روبیکا

2. اسکرول به استوری بعدی با انگشت

دیدن مخفیانه استوری روبیکا با استفاده از اسکرول به استوری بعدی با انگشت
دیدن مخفیانه استوری روبیکا با استفاده از اسکرول به استوری بعدی با انگشت

در این روش در صف استوری ها، به استوری مورد نظر رفته و روی استوری قبل از آن کلیک می‌کنید. سپس با اسکرول کردن به سمت راست یا استوری بعدی، یواشکی از استوری طرف مقابل بازدید می‌کنید فقط یادتان باشد اگر احیاناً انگشتتان را ول کنید در این صورت از سمت شما بازدید ارسال می‌شود.

پس سعی کنید با استفاده از این روش به راحتی ببنید که طرق مقابل چه استوری گذاشته است.

3. استفاده کردن از وبسایت روبیکا

اگر آی دی طرف مقابل را داخل مرورگر و در سایت روبیکا وارد کنید می‌توانید بدون این که وارد حساب کاربریتان شوید به راحتی و مخفیانه استوری روبیکای دوست خود را ببینید.

4. استفاده کردن از یک اکانت فیک

اگر نمی‌خواهید از طریق اکانت خودتان استوری ببینید می‌توانید یک اکانت فیک در روبیکا باز کرده و با استفاده از این اکانت بازدید کنید، اگر بتوانید برای این اکانت از تصویر پروفایل و بیو و همچنین فالوور بزنید دیگر امکان تشخیص فیک بودن این پیج وجود نخواهد داشت.

برای افزایش فالوور روبیکا می‌توانید خرید فالوور روبیکا را تست کنید.

سخن پایانی

با استفاده از روش های گفته شده می‌توانید به راحتی از استوری دیگران در روبیکا مخفیانه بازدید کنید و هیچگونه سین از سمت شما به طرف مقابل ارسال نشود. اگر روش های دیگری برای این کار می‌شناسید با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند