آموزش روبیکا

آموزش فعالسازی کنترل والدین در روبیکا

با سلام، به یکی دیگر از آموزش های وبسایت راهنمالند خوش آمدید؛ در این آموزش قصد داریم باهمدیگر یاد بگیریم که چگونه کنترل والدین در روبیکا را فعال کنیم! برای آموزش این مورد و موارد دیگر در زمینه آموزش روبیکا با ما همراه شوید!

چگونه کنترل والدین در روبیکا را فعالسازی کنیم؟

جالب است بدانید که قابلیت کنترل والدین در روبیکا فقط و فقط در این اپلیکیشن وجود دارد، در واقع سایر اپلیکیشن ها به هیچ عنوان چنین قابلیتی را به اپلیکیشن خودشان اضافه نمی‌کنند. بنابراین، این قابلیت نیز مثل سایر قابلیت ها مزایا و معایب خودش را دارد.

بیشتر بخوانید: آموزش غیرفعال کردن کنترل والدین روبیکا

آموزش فعالسازی کنترل والدین در روبیکا

  1. برای فعالسازی کنترل والدین روبیکا ابتدا وارد تنظیمات روبیکا شوید.
  2. سپس در گزینه های موجود گزینه کنترل والدین را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
  3. و در نهایت یک رمز چهار رقمی وارد کرده و روی گزینه تیک بزنید.

نکته مهم: یادتان باشد که اگر این کلمه عبور را فراموش کنید دیگر نمی‌توانید وارد اپلیکیشن روبیکا شوید، به همین خاطر حتما این گذرواژه را در جایی بنویسید.

پس از اینکه در این بخش کلمه عبور وارد کردید دیگر می‌توانید هر بخشی را که بخواهید با خیال راحت قفل کنید.

یکی از قابلیت های به شدت خوب کنترل والدین این است که به راحتی می‌توانید بخش های پرداخت را قفل کنید تا از خرید های نابجا توسط کودکان جلوگیری کند.

آموزش فعالسازی کنترل والدین در روبیکا

پس از این که کلمه عبور اضافه کردید وارد بخش کنترل والدین خواهید شد، در این بخش هر قسمتی را که بخواهید به راحتی می‌توانید قفل کنید تا اگر کودکان به این بخش وارد شوند با این پیغام روبرو شوند.

آموزش فعالسازی کنترل والدین در روبیکا
همچنین برای غیرفعال کردن یا تغییر رمز میتوانید یکبار دیگر از تنظیمات گوشی وارد بخش کنترل والدین شده و از گزینه های موجود استفاده کنید.
نکته : لطفا رمز عبور را به خاطر بسپارید چون راهی برای بازیابی آن وجود ندارد و در صورت فراموشی باید یکبار از حساب کاربری خارج شده و دوباره وارد آن شید . البته ممکن است بعد از این کار هم همچنان محدودیت روی بخش ها وجود داشته باشد و با توجه به نبود حذف اکانت برای روبیکا دیگر نمیتوانید از آن بخش ها استفاده کنید.
بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند