آموزش روبیکا

آموزش 5 روش برای کسب درآمد از روبیکا

روبیکا به عنوان یکی از پر طرفدار ترین اپلیکیشن ‌های ایرانی به شمار می ‌رود که فضایی بسیار جذاب و سرگرم کننده را برای کاربران خود فراهم کرده است.

کاربران پلتفرم روبیکا می ‌توانند از قابلیت‌ های منحصر به فرد آن همانند تماشای فیلم و سریال، تولید محتوا، تماس صوتی و تصویری، پرداخت قبض، شرکت کردن در فعالیت‌ های خیرخواهانه، خرید کتاب و غیره استفاده کنند.

سیستم پیام رسان این پلتفرم به اپلیکیشن‌ هایی همچون واتساپ و تلگرام شباهت زیادی دارد. بخش روبینو این پلتفرم نیز همانند این اینستاگرام می ‌باشد. تا به امروز روبیکا حدود 30 میلیون کاربر دارد و افراد زیادی تمایل دارند که از آن استفاده نمایند. از آن جایی که کاربران زیادی از این شبکه اجتماعی استفاده می ‌کنند امکان کسب درآمد از روبیکا نیز برای آنان فراهم شده است.

در حال حاضر افراد زیادی از طریق روبیکا کسب درآمد می ‌کنند، هر چند که مبلغ آن چندان بالا نباشد. این افراد به جای صرف وقت خود برای مشاهده محتوا های گوناگون اقدام به کسب درآمد خواهند کرد. در این مقاله از سایت راهنمالند مایل هستیم آموزش کسب درآمد از روبیکا را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، بنابراین تا پایان با ما باشید.

بیشتر بخوانید: آموزش کسب درآمد از روبینو

روش ‌های کسب درآمد از روبیکا

به طور کلی کسب درآمد از روبیکا با دو روش مختلف انجام خواهد شد، اما در هر دو شیوه در حیطه تولید محتوا قرار می ‌گیرد. اگر با تولید محتوای تصویری آشنا هستید می ‌توانید از خلاقیت خود به منظور جذب مشتری و مخاطب استفاده نمایید.

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که میزان درآمد کسب شده از طریق روبیکا با مدت زمانی که شما برای انجام این کار صرف می‌ کنید رابطه مستقیمی دارد. در واقع به میزانی که محتوای شما جذاب ‌تر باشد میزان درآمد دریافتی شما از طریق روبیکا نیز بالا تر خواهد بود. هم اکنون به بررسی روش ‌های کسب درآمد از طریق روبیکا خواهیم پرداخت.

آموزش 5 روش برای کسب درآمد از روبیکا

روش اول: کسب درآمد از طریق پیام رسان روبیکا

به عنوان برترین و کاربردی ‌ترین روشی که افراد می ‌توانند از طریق آن در روبیکا کسب درآمد کنند می‌ توان به پیام رسان روبیکا اشاره کرد. پیام رسان روبیکا به پلتفرم واتساپ شباهت بسیار زیادی دارد. کسانی که از واتساپ استفاده کرده باشند برای استفاده از پیام رسان روبیکا با مشکلی مواجه نخواهند شد.

نحوه استفاده از روبیکا بسیار آسان است و تمامی کاربران به راحتی می‌ توانند از آن استفاده نمایند.

 

کسب درآمد از روبیکا
کسب درآمد از روبیکا

کسب درآمد از روبیکا در پیام رسان این پلتفرم به واسطه بارگذاری انواع عکس و فیلم انجام می ‌شود‌. کسی که می ‌خواهد از طریق پیام رسان روبیکا درآمد کسب کند باید ابتدا یک گروه را تشکیل دهد و سپس دوستان و سایر کاربران را به این گروه دعوت نماید تا تعداد مخاطبان گروه افزایش یابد.

میزان درآمدی که شخص از این روش به دست می ‌آورد با تعداد اعضای گروه ارتباطی نخواهد داشت. در واقع میزان درآمد فرد متناسب با میزان دانلود اعضای گروه است. هر چه میزان دانلود عکس و فیلم ‌های قرار داده شده در گروه بیشتر باشد، درآمد شخص نیز بالا تر است. اگر تعداد اعضای گروه خود را افزایش دهید میزان دانلود محتوا ها نیز بیشتر می ‌شود و در نهایت شما می ‌توانید درآمد بیشتری را به دست بیاورید.

مبلغی که روبیکا بابت تولید محتوا به کاربران خود پرداخت می ‌کند بسیار کم است، بنابراین اگر تنها به انتشار فیلم و عکس در گروه ‌های خود اکتفا کنید نمی‌ توانید درآمد چندان زیادی را کسب نمایید.

بیشتر بخوانید: آموزش ورود به روبیکا وب

تجربه نشان می ‌دهد، افرادی که ویدیو هایی با حجم بیشتر و مدت زمان طولانی ‌تر را در گروه خود قرار می‌ دهند می ‌توانند درآمد بیشتری را به دست بیاورند. با این تفاسیر تنها افرادی که فیلم ‌های سینمایی و سریال‌ ها را در گروه‌ های خود به اشتراک می‌ گذارند درآمد خوبی را کسب می ‌کنند.

کسب درآمد از روبیکا
کسب درآمد از روبیکا

بدین ترتیب اگر محتوا هایی با حجم بالا را در گروه خود قرار بدهید می ‌توانید درآمد خوبی را کسب نمایید. جذابیت و کیفیت محتوا ها اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت تا کاربر ترغیب شود که آن ها را دانلود کند‌. برای آپلود تصاویر نیز بهتر است که از تصاویری با سطح کیفیت و حجم بالا استفاده کنید. در نهایت به شما عزیزان پیشنهاد می ‌کنیم که برای تولید محتوای خود تصاویر و ویدیو های با کیفیت و با حجم بالا را در گروه خود آپلود نمایید.

روش دوم: کسب درآمد از طریق روبینو

یکی دیگر از روش‌ های کسب درآمد از روبیکا از طریق روبینو می ‌باشد. روبینو در این اپلیکیشن مشاهده می‌ شود و کاربرانی که در این پلتفرم عضو هستند می ‌توانند آن را ببینند. روبیکا به اینستاگرام شباهت زیادی دارد و امکان انتشار محتوا های تصویری و ویدئویی در آن وجود دارد.

کسانی که از طریق روبینو مایل به کسب درآمد هستند به میزان افزایش اعضا درآمد کسب خواهند کرد. در واقع افزایش تعداد اعضا با میزان درآمد شما رابطه مستقیمی خواهد داشت.

این پلتفرم برای افزودن تعداد مشخصی از اعضا مبلغ خاصی دارد در نظر نگرفته است. در روبینو نیز برای رسیدن به درآمد بیشتر باید تلاش خود را افزایش دهید تا محتوا های جذابی را منتشر کنید و توجه مخاطبان را جلب نمایید.

بیشتر بخوانید: آموزش گذاشتن پست در روبینو

کسانی که به تولید محتوای ویدیویی علاقمند نیستند می ‌توانند تصاویر جذابی را منتشر کنند. در روبینو حجم دانلود هیچ معنا و مفهومی نخواهد داشت و تنها چیزی که اهمیت دارد میزان کیفیت و جذابیت محتوای منتشر شده است.

کسب درآمد از روبیکا | کسب درآمد از روبینو

روش سوم: کسب درآمد از روبیکا از طریق بازی کردن

یکی از روش ‌هایی که از طریق آن به راحتی می ‌توانید در روبیکا درآمد کسب کنید بازی کردن می ‌باشد. در این اپلیکیشن بخشی را با عنوان “بازی ‌کن، جایزه ببر” مشاهده خواهید کرد که در این قسمت می ‌توانید بازی‌ های گوناگونی را انجام دهید. اگر در این بازی‌ ها جزو نفرات برتر شوید درآمدی به شما تعلق خواهد گرفت.

کسب درآمد از روبیکا از طریق بازی کن جایزه ببر

روش چهارم: آموزش مهارت ها

اگر دارای یک مهارت یا دانش خاص هستید می ‌توانید در پلتفرم روبیکا یک کانال را ایجاد کرده و اطلاعات خود را در قالب فیلم، عکس و متن در اختیار کاربران قرار دهید. باید تبلیغات کرده و اعضای کانال را افزایش دهید و در نهایت دوره‌ های آموزشی خود را به مخاطبان خود بفروشید.

طبق مطالعات انجام شده بیشترین میزان درآمد از شبکه اجتماعی روبیکا به واسطه ساخت کانال و قرار دادن محتوا های آموزشی درون آن می ‌باشد.‌ اگر می ‌خواهید از دانش و اطلاعات خود در یک حوزه خاص درآمد به دست بیاورید باید در این پلتفرم کانالی را تشکیل داده و آموزش بدهید.

روش پنجم: همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ در روبیکا

یکی از بهترین روش‌ های کسب درآمد از روبیکا همکاری در فروش و همچنین بازاریابی یا افیلیت مارکتینگ می ‌باشد. بدین منظور شما باید کانالی را در روبیکا ایجاد کرده و برای کسب و کار سایر افراد تبلیغ کنید و در ازای فروش محصولات آنان پورسانتی را دریافت نمایید.

یکی از نکات حائز اهمیت این است که باید لینک افیلیت مارکتینگ خود را در نظر گرفته و آن را در تبلیغات خود بگنجانید. مخاطبان از طریق ضربه زدن روی لینک می ‌توانند خرید خود را انجام بدهند. این امر سبب افزایش فروش و در نهایت بالا رفتن سود و پورسانت شما خواهد شد.

چند نکته برای رسیدن به درآمد بیشتر در روبیکا

برای کسب درآمد از روبیکا باید به برخی نکات مهم توجه داشته باشید تا بتوانید به درآمد بیشتری دست یابید‌. این نکات عبارتند از:

  • به شما عزیزان پیشنهاد می‌ کنیم که تعداد اعضا و مخاطبان کانال خود در روبیکا را افزایش دهید. بدین منظور می ‌توانید از دوستان خود بخواهید که کانال شما را به سایر افراد معرفی کنند تا دیگران نیز شما را دنبال نمایند.
  • جذابیت، حرفه ‌ای و منظم بودن تولید محتوا اهمیت زیادی دارد. اطمینان حاصل نمایید که محتوایی که منتشر می ‌کنید برای مخاطبانتان جذاب است‌. هر چه جذابیت محتوا های شما بیشتر باشد، افراد بیشتری ترغیب خواهند شد که کانال شما را دنبال کنند. با افزایش تعداد اعضای کانال میزان درآمد شما نیز بیشتر می ‌شود.
  • برای این که در روبیکا به درآمد برسید باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید و بسیار تلاش کنید. به هیچ عنوان عجله نکنید و بدانید که با داشتن یک روند منظم و حرفه ‌ای در آینده ای نه چندان دور به درآمد خواهید رسید.
  • اگر محتوای بی‌ کیفیت در کانال خود منتشر کنید، بسیاری از مخاطبان خود را از دست خواهید داد. به سطح کیفیت محتوا ها توجه ویژه داشته باشید. محتوایی را تولید کنید که مخاطبانتان با دیدن آن ها لذت ببرند و شما را به سایر دوستان خود نیز معرفی کنند.
بیشتر بخوانید: آموزش حذف اکانت روبیکا

نحوه پرداخت روبیکا

ممکن است این سوال برای شما عزیزان پیش بیاید که پس از کسب درآمد، روبیکا چگونه حقوق شما را پرداخت می ‌کند. به طور کلی درآمدی که شما کسب می ‌کنید به کیف پول شما در این اپلیکیشن واریز خواهد شد.

پلتفرم روبیکا برای کاربران خود در این شبکه یک کیف پول دیجیتال در نظر خواهد گرفت. در ابتدا سیستم پرداخت روبیکا بدین شیوه بود که کاربر باید حداقل ۱۰۰ هزار تومان درآمد کسب می ‌کرد تا این درآمد به حساب او در کیف پول دیجیتال واریز می شد. پس از گذشت مدتی این مبلغ به ۲۰ هزار تومان رسید. درآمدی که شما از روبیکا کسب می‌ کنید و به کیف پولتان واریز می‌ شود در این پلتفرم باقی خواهد ماند و شما هر زمان که صلاح بدانید می‌ توانید آن را به حساب بانکی خود انتقال دهید.

کلام آخر

اپلیکیشن روبیکا یکی از پلتفرم‌ های ایرانی است که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می ‌باشد. در حال حاضر کسب درآمد از روبیکا با استفاده از روش‌ های مختلفی انجام می‌ شود.

اگر شما عزیزان نیز مایل به کسب درآمد از روبیکا هستید، اما با مطالعه این مقاله نیز نتوانستید به سوالات خود پیرامون این مطلب پاسخ دهید کافی است که با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کارشناسان راهنمالند از تخصص و تجربه کافی در این زمینه برخوردار هستند و می‌ توانند به شما کمک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است که با پشتیبانان راهنمالند تماس حاصل فرمایید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند