آموزش روبیکا

آموزش خواندن پیام های حذف شده در روبیکا

خیلی از کاربران شبکه های اجتماعی تمایل دارند که قادر به خواندن پیام های حذف شده در روبیکا باشند. به همین منظرو این مقاله برای کمک به شما آماده شده است. پیام رسان‌ها به یکی از محبوب‌ترین روش ‌ها برای تعامل و ارتباط با دیگران تبدیل شده ‌اند. قابلیت ارسال متن، عکس، صدا، برقراری تماس صوتی و تصویری باعث افزایش محبوبیت پیام رسان‌ها شده است. گاهی اوقات شما ممکن است عمداً یا به طور ناخواسته پیام‌های متنی، پیام‌های صوتی یا عکس‌هایی که ارسال کرده‌اید را حذف کنید.

اگر از کاربران پیام رسان روبیکا هستید، احتمالاً پیش آمده است که شخصی برای شما پیامی ارسال کرده و پس از مدتی آن را حذف یا ویرایش کند. با حذف یا ویرایش پیام توسط کاربر، نمی‌توانید متوجه شوید که این شخص در روبیکا چه پیامی برای شما ارسال کرده است. اما امروز به شما آموزش می‌دهیم که در صورتی که شخصی پیامی را در روبیکا حذف یا ویرایش کرده باشد، چگونه از آن مطلع شوید.

حتما بخوانید: روش های مختلف حذف پیام روبیکا

افرادی که در پیام رسان روبیکا فعال هستند، این امکان را دارند که از روش‌های موجود مانند استفاده از نرم‌افزارهای اضافی برای خواندن پیام های حذف شده در روبیکا استفاده کنند.در ادامه مقاله راهنمالند نحوه ارسال مجدد پیام‌های پاک شده در روبیکا را بدون نیاز به برنامه خاصی و با چند کلیک ساده به شما نشان خواهد داد. اگر پیام‌هایی را در پیام‌رسانی روبیکا حذف کرده‌اید، ابتدا بدانید که به طور پیش‌فرض، این پیام‌ها در سرور روبیکا ذخیره می‌شوند.

خواندن پیام های حذف شده در قسمت اعلانات تلفن همراه

روش اول که توسط آن شما قادر به خواندن پیام های حذف شده در روبیکا هستید، مراجعه به نوتیفیکیشن یا همان قسمت اعلانات گوشی می باشد. توجه داشته باشید که تاریخچه پیام های ارسال شده حتی اگر توسط فرستنده پاک شود، در این قسمت خواهد ماند. پس تنها کافیست که نوار بالای صفحه تلفن همراه خود را به پایین بکشید و پیام ارسال شده را بخوانید.

لازم به ذکر است برای خواندن پیام های حذف شده در روبیکا چنانچه روی پیام کلیک کنید، این پیام به شما نشان داده نخواهد شد زیرا توسط فرستنده حذف شده است. پس تنها قادر به خواندن آن در بالای صفحه هستید.

خواندن پیام های حذف شده در روبیکا توسط نصب نرم افزار

روش دوم برای خواندن پیام های حذف شده در روبیکا نصب نرم افزارهای ذخیره پیام یا همان اعلانات می باشد. نرم افزارهای مختلفی توسط افراد و شرکت های مختلف برای انجام این کار ساخته شده است که ما تنها یک نمونه از آنها را به شما معرفی می کنیم. یکی از نرم افزارهای محبوب برای ذخیره پیام های حذف شده در روبیکا، Notisave می باشد.

حتما بخوانید: حل مشکل عدم دریافت کد فعالسازی روبیکا

برای خواندن پیام های حذف شده در روبیکا این نرم افزار را در بازار یا گوگل پلی جستجو و نصب کنید.

نصب نرم افزار notisave برای خواندن پیام های حذف شده در روبیکا
نصب نرم افزار notisave برای خواندن پیام های حذف شده در روبیکا

زمانی که روی برنامه برای وارد شدن کلیک کنید این پیغام برای شما نمایش داده می شود. اگر زبان تلفن همراه شما فارسی است گزینه “بله” و اگر انگلیسی است گزینه “yes” را بزنید. این سوال یعنی شما به این برنامه اجازه دسترسی به اعلانات یا همان نوتیفیکیشن های گوشی را می دهید.

اجازه دسترسی به اعلانات گوشی
اجازه دسترسی به اعلانات گوشی

پس از این مرحله گزینه ی قرمز رنگی در پایین صفحه با نام “next” را مشاهده خواهید کرد. دوبار بر روی آن کلیک کنید تا توضیحات تمام شود. مجدد از شما درخواست اجازه دسترسی به اعلانات را می خواهد. “allow” را بفشارید.

دسترسی به اعلانات
دسترسی به اعلانات

پس از این مرحله وارد تنظیمات تلفن همراه خود خواهید شد که باید در مقابل نام این برنامه کلید را روشن کنید. در نهایت این برنامه در تلفن همراه شما شروع به کار خواهد کرد. تمامی اعلاناتی که برای شما در زمان روشن بودن اینترنت ارسال می شود، در اینجا ذخیره خواهد شد و شما قادر به مشاهده آنها خواهید بود.

بازکردن نوتیفیکیشن های notisave برای دیدن پیام های حذف شده در روبیکا
بازکردن نوتیفیکیشن های notisave برای دیدن پیام های حذف شده در روبیکا

روش پشتیبان گیری برای خواندن پیام های حذف شده در روبیکا

اگر پشتیبان‌گیری Google Drive را در تلفن هوشمند اندروید خود فعال کرده‌اید، می‌توانید نسخه پشتیبان برای خواندن پیام های حذف شده در روبیکا را بازیابی کنید. نکته مهم این است که برای بازیابی نسخه پشتیبان، باید گوشی را به حالت کارخانه بازگردانید. به طور کلی، این بدان معناست که تمام اطلاعات گوشی پاک می‌شود تا بتوانید پیام‌های متنی از دست رفته را بازیابی کنید.

حتما بخوانید: چگونه بفهمیم شخصی در روبیکا شماره ما را دارد؟

اگر این روش را برای خواندن پیام حذف شده انتخاب کرده‌اید، حتماً از فایل‌های مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر به نسخه پشتیبان‌گیری شده در Google Drive دسترسی داشته باشید، می‌توانید به سادگی پیام‌های حذف شده را بازیابی کرده و مشاهده کنید. تهیه نسخه پشتیبان از پیام‌های رد و بدل شده یکی از مهمترین اقداماتی است که کاربران برای حفظ اطلاعات مهم در این برنامه باید به آن توجه کنند. اگر شخصی پشتیبانی Google Drive را در تلفن همراه خود فعال کرده باشد، به راحتی قادر خواهد بود پیام‌های حذف شده را بازیابی کند.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند