آموزش واتساپ

آموزش ۷ روش ساده جهت افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ

بنر کانال تلگرام راهنمالند

افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ چگونه امکان پذیر است؟ با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از افراد در تمام نقاط جهان از طریق پیام‌رسان واتساپ مشغول به کسب درآمد هستند. استوری واتساپ که تحت عنوان استاتوس و یا وضعیت نیز خوانده می‌شود، یکی از قابلیت‌های این برنامه است که کاربران به واسطه آن می‌توانند عکس، ویدئو، متن و گیف را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند.
استوری واتساپ به صورت کاملاً خودکار پس از ۲۴ ساعت پاک می‌شود. معمولاً کاربران این شبکه اجتماعی با اهداف گوناگونی از این قابلیت استفاده خواهند کرد که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها خرید و فروش محصولات مختلف و کسب درآمد است.

در حال حاضر بسیاری از کاربران پلتفرم WhatsApp، به دنبال افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ هستند. قطعاً اگر میزان بازدید از استوری شما در واتساپ افزایش یابد، میزان درآمد شما نیز بیشتر می‌شود.

روش‌های مختلفی برای افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ وجود دارد که در ادامه به طور کامل آن‌ها را شرح خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این مبحث تا پایان با راهنمالند همراه باشید.

نحوه افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ

در این بخش ۷ روشی که از طریق آن‌ها می‌توانید نسبت به افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ اقدام نمایید را بیان خواهیم کرد که شامل موارد زیر می‌شود.

1- افزایش بازدید استوری واتساپ از طریق تولید محتوای باکیفیت

مهمترین روشی که از طریق آن می‌توانید میزان بازدید از استاتوس واتساپ را افزایش دهید تولید محتوای باکیفیت است. در واقع کاربران برای حفظ مخاطبانی که در واتساپ جذب کرده‌اند باید محتواهایی با سطح کیفیت بالا را تولید کنند.

باکیفیت بودن محتوا موجب می‌شود که بازدیدکنندگان از استوری مجذوب محصول مورد نظر گردیده و این امر میزان درآمد شما از این پلتفرم را افزایش خواهد داد. بنابراین معرفی محصول به بهترین شکل ممکن در میزان درآمدزایی شما تاثیر بسزایی دارد.

2- افزایش بازدید استوری واتساپ از طریق کاور جذاب

آخرین وضعیتی که شما در پیام‌رسان واتساپ بگذارید به عنوان کاور قرار خواهد گرفت. اگر عکس کاور استاتوس جذاب باشد، مخاطب روی آن ضربه خواهد زد تا بتواند استوری را مشاهده نماید. در این شرایط کاربر باید تمامی استوری‌های شما را ببیند.

مطابق با این تفاسیر استفاده از یک تصویر خاص به عنوان کاور جذاب برای استوری سبب افزایش بازدید استاتوس شما خواهد شد. بدین منظور می‌بایست یک تصویر خاص و جذاب را به عنوان آخرین استوری خود آپلود نمایید.

3- افزایش بازدید استوری واتساپ با افزودن مخاطبان

تنها مخاطبینی که شما در گوشی خود ذخیره کرده‌اید و تنها کسانی که شماره شما را در تلفن خود ذخیره نموده‌اند، قادر به مشاهده وضعیتتان خواهند بود. افزایش تعداد مخاطبان ذخیره شده در گوشی سبب افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ خواهد شد.

برای افزایش مخاطبان خود می‌توانید وارد یک گروه شده و تمامی اعضای آن گروه را به مخاطبین خود بیفزایید. البته این روش به تنهایی کفایت نخواهد کرد و مخاطبان گروه نیز باید شما را به لیست مخاطبین خود اضافه کنند. بدین منظور می‌بایست پیامی را برای مخاطبان گروه ارسال کرده و کار خود را معرفی نمایید و از آنان بخواهید که شماره شما را در گوشی خود Save کنند. با این روش تعداد بازدیدکنندگان شما از استوری واتساپ افزایش می‌یابد.

4- افزایش بازدید استوری واتساپ از طریق فایل VCP

ممکن است افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ از طریق افزایش تعداد مخاطبان تا حدودی سخت باشد. برای افزایش تعداد مخاطبان خود می‌توانید از فایل VCP استفاده نمایید. در این روش تعدادی از افراد را به یک گروه افزوده و سپس باید شماره آنان را در یک فایل VCP ذخیره کنید.

به منظور افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ از طریق فایل VCP می‌بایست مطابق با مراحل زیر عمل نمایید.

مراحل افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ با فایل VCP

 • گروهی را در پیام‌رسان واتساپ تشکیل دهید. مطالبی که در این گروه قرار می‌دهید می‌تواند شامل موارد آموزشی یا مطالب مرتبط با حوزه کاری شما باشد. البته توجه داشته باشید که عموم مردم به مطالب رایگان علاقمند هستند.
ایجاد گروه- راهنمالند
ایجاد گروه- راهنمالند
 • تعداد مخاطبان WhatsApp شما باید حداکثر باشد، بنابراین باید لینک گروه خود را برای تمام کسانی که به کسب و کار شما علاقه دارند، ارسال نمایید.
اشتراک گذاری لینک- راهنمالند
اشتراک گذاری لینک- راهنمالند
 • برنامه مخاطبان تلفن همراه خود را باز کنید.
برنامه مخاطبان- راهنمالند
باز کردن برنامه مخاطبان- راهنمالند
 • روی آیکون سه نقطه ضربه بزنید.
ضربه روی آیکن سه نقطه- راهنمالند
ضربه روی آیکن سه نقطه- راهنمالند
 • وارد بخش تنظیمات یا setting بخش مخاطبین شوید.
بخش تنظیمات- راهنمالند
بخش تنظیمات- راهنمالند
 • روی گزینه Export کلیک نمایید.
 • حساب ایمیل خود را انتخاب کنید.
 • روی گزینه Export to VCF file کلیک نمایید.
 • فایل VCF را در بخش امنی از گوشی خود ذخیره کنید.
 • به گروه واتساپ بازگشته و فایل VCF را آپلود نمایید.
 • از مخاطبین گروه درخواست کنید که فایل را دانلود کرده و شماره شما را به مخاطبین خود بیفزایند.
 • با انجام مراحل فوق هم شما می‌توانید اعضای گروه را به مخاطبان خود اضافه کنید و هم اعضای گروه شما را به لیست مخاطبان خود اضافه خواهند کرد.

5- افزایش بازدید استوری واتساپ از طریق برقراری روابط دوستانه

تنها با افزودن اعضای گروه به مخاطبان به واسطه روش قبل نمی‌توانید سبب افزایش بازدیدکنندگان از استاتوس خود شوید. برقراری رابطه دوستانه در افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ اهمیت بسیار زیادی دارد.

تا زمانی که مخاطبان با شما احساس نزدیکی نداشته باشند، تمایلی به مشاهده استاتوس واتساپ شما نخواهند داشت. بدین جهت برای افزایش بازدیدکنندگان از استوری باید با مخاطبان خود رابطه‌ای دوستانه برقرار نمایید.

6- افزایش بازدید استوری واتساپ به واسطه خسته نکردن مخاطب

پیام‌رسان واتساپ هیچ گونه محدودیتی برای گذاشتن وضعیت نخواهد داشت. کاربران می‌توانند به تعداد دلخواه خود استوری بگذارند، اما ممکن است مشاهده تمامی استاتوس‌ها برای مخاطبان خسته‌کننده باشد.

بنر کانال تلگرام راهنمالند

اگر بیش از حد در واتساپ استوری بگذارید، ممکن است که مخاطبان خسته شوند و دیگر تمایلی به مشاهده استاتوس‌های شما نداشته باشند. خسته نکردن مخاطب یکی دیگر از عواملی است که سبب افزایش بازدیدکنندگان خواهد شد.

انتخاب بهترین زمان برای انتشار استوری واتساپ

اگر استوری‌های واتساپ را زمانی منتشر کنید که مخاطبین شما آنلاین نیستند، قطعاً میزان بازدید از استاتوس‌ها کاهش می‌یابد. به منظور افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ باید ساعت مناسبی را برای انتشار آن‌ها انتخاب نمایید.

اگر چه گذاشتن وضعیت زمان مشخصی ندارد، اما بهتر است که استوری‌ها را صبح‌ها بین ساعات ۶ الی ۹ و عصرها بین ساعات ۱۷ الی ۲۲ منتشر کنید.

نظرات و پیشنهادات شما

در این مطلب روش‌های افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ را به طور کامل بیان نمودیم. اگر شما عزیزان توانسته‌اید تعداد بازدیدکنندگان از وضعیت واتساپ را افزایش دهید، می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. وب سایت راهنمالند میزبان تجربیات شما پیرامون افزایش بازدید از وضعیت واتساپ خواهد بود.

آموزش روش‌های افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ در راهنمالند

واتساپ یکی از بهترین پلتفرم‌هایی است که در تمام نقاط جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.امکان افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ نیز یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد این پیام رسان محبوب است. یکی از قابلیت‌های این شبکه اجتماعی امکان اشتراک گذاری عکس، متن، ویدئو و گیف از طریق وضعیت واتساپ خواهد بود.

تعداد بازدیدکنندگان از استوری نقش مهمی در کسب درآمد از این پلتفرم دارد. به میزانی که بازدید از وضعیت واتساپ بیشتر باشد، درآمد حاصل شده از این شبکه نیز بالاتر خواهد بود. روش‌های مختلفی برای افزایش بازدید استوری و استاتوس واتساپ وجود دارد که در این مطلب به طور کامل بیان نمودیم.

وب سایت راهنمالند علاوه بر این که مطالب آموزشی را در اختیار همراهان خود قرار می‌دهد، می‌تواند در جهت افزایش بازدیدکنندگان از استوری واتساپ نیز خدماتی را ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خدمات راهنمالند می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام راهنمالند