آموزش واتساپ

روش های افزایش ممبر واتساپ در 2024

بنر کانال تلگرام راهنمالند

واتساپ یک برنامه پیام رسانی جهانی با ویژگی های متعدد برای تسهیل ارتباط آسان است. می‌توانید از طریق پیام‌ های مستقیم یا یک گروه واتساپی با دوستانتان خود ارتباط برقرار کنید، که می توانید گروه را ایجاد کنید یا به آن بپیوندید. یک گروه واتساپ افراد را دور هم جمع می کند و شما می توانید با اضافه شدن توسط ادمین یا با استفاده از لینک دعوت، به آن گروه بپیوندید.

به طور رسمی، واتساپ دارای محدودیت 256 عضو برای گروه واتساپی است. با این حال، امکان افزایش این تعداد نیز وجود دارد. ابتدا می‌توانید پیوند دعوت را به اشتراک بگذارید و افرادی که روی پیوند کلیک می ‌کنند می ‌توانند به گروه شما بپیوندند تا بیش از 256 عضو داشته باشند. با این وجود، می‌توانید از یک مود مختلف واتساپ مانند واتساپ پلاس استفاده کنید که به گروه واتساپ اجازه می‌دهد بیش از 256 عضو داشته باشد. در این مقاله قصد داریم در خصوص افزایش ممبر واتساپ اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: آموزش غیرفعالسازی نوتیفیکیشن واتساپ

روش افزایش ممبر واتساپ

محدودیت برای افزایش ممبر واتساپ چیست؟

با افزایش محبوبیت واتساپ، ویژگی های مختلفی وجود دارد که می توانید هنگام استفاده از آن برای ارتباط از آن بهره مند شوید. واتساپ یک اپلیکیشن جهانی است و میلیاردها کاربر دارد. افراد از طریق پیام های مستقیم و یا با عضویت در گروه های واتساپ می توانند با هم ارتباط برقرار کنند.

به‌طور پیش ‌فرض، واتساپ حداکثر با افزایش ۲۵۶ ممبر در یک گروه را اجازه می‌دهد. هنگامی که می خواهید از طریق واتساپ به دستاوردهای بیشتری برسید، مانند اجرای کمپین بازاریابی خود از طریق گروه واتساپ، این 256 ممبر بالطبع تعداد کمی هستند.

این محدودیت تعداد به دلایل مختلفی است. اول، این کار را برای جلوگیری از هرزنامه ای که ممکن است هنگام اضافه کردن اعضای زیادی به یک گروه واتساپ ایجاد شود، انجام می دهد. علاوه بر این، محدودیت تعداد راهی برای اولویت بندی اعضا است، به طوری که یک ادمین گروه واتساپ اولویت بندی می کند که چه کسی در گروه واتساپ جایگاهی کسب کند.

وقتی 300 نفر دارید که می خواهید به گروه واتساپ اضافه کنید چه کار باید کرد؟ در مطالب زیر ما برای شما توضیح می دهیم که چگونه می توانید افزایش ممبر واتساپ داشته باشید، یعتی در حقیقت محدودیت عضویت در گروه واتساپ را دور بزنید.

روش های افزایش ممبر واتساپ

داشتن راهی برای افزایش ممبر واتساپ شما باعث صرفه جویی در روز می شود. ما در این راستا 2 رویکرد را مورد بحث قرار خواهیم داد که می توانید برای رسیدن به آن استفاده کنید:

1. لینک دعوت را به اشتراک بگذارید.

هنگام ایجاد یک گروه واتساپ، فردی را که باید از لیست مخاطبین خود اضافه کنید را انتخاب کنید. در چنین شرایطی، شما محدودیتی برای اضافه کردن 256 عضو خواهید داشت. این محدودیت هنگام افزودن دستی اعضای واتساپ کار می کند. بنابراین، اگر به حد مجاز رسیدید، پیوند دعوت واتساپ را با سایر افرادی که می‌خواهید به گروه بپیوندند به اشتراک بگذارید. این کار، بهترین راه برای افزایش ممبر واتساپ است.

پس از کلیک بر روی لینک، افراد می توانند به گروه واتساپ شما بپیوندند. در اینجا نحوه دریافت پیوند دعوت را برای شما آورده ایم:

برنامه واتساپ خود را باز کنید.

گروه مورد نظر را در واتساپ را باز کنید.

افزایش ممبر واتساپ

روی سه نقطه در بالا کلیک کنید.

افزایش ممبر واتساپ

گزینه “Group Info” را انتخاب کنید.

روش های افزایش ممبر واتساپ

روی گزینه “دعوت به گروه از طریق پیوند” یا همان “Invite Via link” کلیک کنید.

روش افزایش ممبر واتساپ

در نهایت گزینه “اشتراک گذاری پیوند” را انتخاب یا آن را کپی کنید و برای دوستان خود ارسال کنید.

بنر کانال تلگرام راهنمالند

روش افزایش ممبر واتساپ

هنگامی که شخصی لینک را دریافت کرد، می تواند روی آن کلیک کند تا به گروه واتساپ شما بپیوندد. با انجام این کار محدودیت 256 عضو برطرف می شود و شما می توانید افزایش ممبر واتساپ داشته باشید.

2. نصب برنامه مود واتساپ پلاس

در این روش نیازی به تغییر تنظیمات متعدد یا ارسال صدها لینک دعوت برای دوستان خود ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نسخه APK این برنامه را در دستگاه خود دانلود کنید. یک گروه در واتساپ پلاس ایجاد کرده و افراد را دعوت کنید.

شما می توانید این برنامه را در گوشی اندروید و یا آیفون دانلود و نصب کرده و با ایجاد گروه در واتساپ پلاس از افرادی که می خواهید دعوت کنید. ضمناً هیچ محدودیتی برای اعضایی که می خواهید به گروه خود اضافه کنید در اینجا وجود ندارد.

برای افزایش ممبر واتساپ چه کارهایی بهتر است انجام ندهید؟

افرادی که صلاح نمی دانید عضو گروه های واتساپ خود نکنید، چون شماره تلفن اشخاص در واتساپ برای همه قابل مشاهده است. ابتدا بهتر است قبل از افزایش ممبر واتساپ، از افراد اجازه بگیرید و سپس آنها را عضو کنید. چون اضافه کردن ناخواسته و اجباری افراد کار درستی نیست.

بیشتر بخوانید: آموزش حل مشکل تاخیر در دریافت پیام از واتساپ

سوالات متداول در خصوص افزایش ممبر واتساپ

در ادامه به سوالات متداول در زمینه افزایش ممبر واتساپ پاسخ خواهیم داد.

آیا می توانم 500 عضو در گروه واتساپ اضافه کنم؟

بله اکنون می توانید تا 500 عضو در گروه واتساپ اضافه کنید. محدودیت رسمی گروه از ابتدا 256 ممبر، بعد به 512 ممبر و از نوامبر 2022، به 1024 ممبر افزایش یافته است.

چگونه می توانم 1000 ممبر در گروه واتساپ اضافه کنم؟

چت گروهی واتساپ را که می‌خواهید کاربران بیشتری به آن اضافه کنید، باز کنید، روی موضوع گروه یا روی گروه در تب چت کلیک کرده و آن را نگه دارید. سپس، روی گزینه ‌های بیشتر و بعد اطلاعات گروه کلیک کنید. گزینه افزودن شرکت کنندگان را انتخاب کنید. اکنون می توانید کاربران اضافی مورد نظر خود را اضافه کنید.

چگونه می توان بیشتر از محدودیت گروه واتساپ افزایش ممبر داشت؟

راه فراتر رفتن از محدودیت گروه واتساپ همان طور که در این مقاله هم به آن اشاره شد، استفاده از لینک اشتراک گذاری گروه است. لینک اشتراک گذاری را از تنظیمات گروه بازیابی کنید و آن را در اختیار شرکت کنندگان علاقه مند قرار دهید. آنها می توانند با کلیک بر روی لینک مورد نظر به گروه بپیوندند.

محدودیت فعلی ممبر واتساپ چه تعداد است؟

از نوامبر 2022، محدودیت رسمی واتساپ به 1024 ممبر افزایش یافته است. اکنون می توانید به طور رسمی تا 1024 افزایش ممبر واتساپ داشته باشید.

سخن پایانی

با ایجاد گروه و کانال در برنامه واتساپ می توانید با افرادی که می خواهید، در موضوعات متفاوت ارتباط برقرار کنید. در این مقاله روش های افرایش ممبر واتساپ را برای شما مورد بررسی قرار دادیم. حال با دانستن این اطلاعات می توانید تعداد اعضای گروه یا کانال واتساپ خود را به سادگی افزایش دهید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام راهنمالند