معرفی کسب و کار

راهنمای سفارش یوسی پابجی موبایل از گیفت میفت

اگر پابچی موبایل (PUBG MOBILE) بازی کرده باشید مطمئنا با تاثیر یوسی‌ها در روند بازی و غلبه شدن بر رقبا آشنا هستید. با این حال خرید یوسی از مراجع نا مطمئن بعضا مشکلاتی نظیر بن شدن اکانت به همراه دارد که در این مقاله می‌خواهیم به معرفی و بررسی روش خرید امن و قانونی یوسی بپردازیم.

سفارش یوسی پابجی موبایل از گیفت میفت

یوسی چیست؟

به طور خلاصه یوسی (UC)، ارز درون بازی پابجی موبایل است که برای خرید آیتم‌های مختلف داخل بازی به کار می‌رود.

یوسی مخفف عبارت Unknown Cash است که نقش پول را داخل بازی پابجی ایفا می‌کند. پابجی موبایل دارای فروشگاهی داخل بازی است که تمام آیتم‌ها از اسکین‌ها گرفته تا اسلحه‌ها را می‌توانید از اینجا تهیه کنید ولی خرید برخی از آن‌ها به خصوص سلاح‌ها و اسکین‌های خاص، نیازمند پرداخت یوسی است که امکان بدست آوردن آن در داخل بازی در حالت عادی امکان پذیر نیست.

چرا یوسی بخریم؟

با خرید یوسی امکان دستیابی به اسکین‌ها و سلاح‌هایی را خواهید داشت که در حالت عادی و رایگان امکان استفاده از آنان وجود ندارد. این آیتم‌ها کمک شایانی به برنده شدن شما در بازی خواهد کرد و تجربه بازی شما را بهبود می‌بخشد. خرید یوسی به ابعاد تازه‌ای از بازی دستیابی پیدا می‌کنید که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

خرید لباس‌ها و اسکین‌های خاص

اولین نشانه‌ای که با دیدن آن می‌فهمیم کسی یوسی خریده است، دیدن کاراکتری با اسکین خاص و زیبا است. اسکین‌های خفن و زیبای پابجی موبایل به طور رایگان در دسترس نیستند و همچنین نمی‌توان آن‌ها را با سکه‌های دریافتی از طریق بازی کردن خرید و حتما نیازمند پرداخت یوسی هستید.

این هزینه‌بر بودن استفاده از اسکین‌ها محبوبیت و ارزش آن‌ها را بالا برده است.

این اسکین‌ها تجربه بازی را بهبود می‌بخشند و بازی با اسکین مورد علاقه خودتان باعث می‌شوند بازی برای شما شما جذاب‌تر شود.

خرید اسلحه‌های بهتر

خرید اسلحه‌های بهتر

مهمترین دلیل خرید یوسی پابجی بیشتر شدن شانس پیروزی در بازی است که با ارتقاء کاراکتر و خرید اسلحه‌های قوی‌تر و زره‌های بهتر ممکن است و این مورد نیازمند خرج کردن UC است.

با استفاده از یوسی می‌توانید سلاح‌های قوی‌تر با ویژگی‌های بهتر بخرید که شانسی پیروزی شما را در مچ‌ها تا حد زیادی بالا می‌برند. این سلاح‌ها به قدری بهتر هستند که با داشتن آن‌ها همیشه یک سر و گردن بالاتر از رقبای خود هستید.

رقابت در سطوح بالاتر و رویال پس

سطوح بالاتر پابجی موبایل دارای رقیب‌ها و بازیکنان حرفه‌ای‌تر و همچنین جوایز بیشتر هستند.

رویال پس و رویال پس الیت دو مورد از این رقابت‌ها هستند که جوایز بسیار ارزشمندی حتی صرفا برای شرکت در آن به بازیکن می‌دهند و با برنده شدن در این رقابت‌ها می‌توانید اسکین‌ها و اسلحه‌های پرارزشی جایزه بگیرید.

دسترسی به این سطوح رقابت بالاتر نیازمند فعالسازی و خرید یوسی است ولی نکته‌ای که وجود دارد این است که با دستیابی و شرکت در این رقابت‌ها و پیروزی در آن‌ها UC جایزه می‌گیرید و با کسب پیروزی‌های بیشتر، مقدار یوسی‌های کسب شده توسط شما بیشتر از UC های خریداری شده‌تان خواهد شد.

آیا می‌توان یوسی رایگان کسب کرد؟

آیا می‌توان یوسی رایگان کسب کرد؟

روش‌های مختلفی برای دریافت یوسی رایگان وجود دارند ولی علاوه بر خطراتی که این روش‌ها برای اکانت شما دارند همه این روش‌های یک عیب مشترک نیز دارند و آن زمان‌بر بودن این روش‌ها است. هیچ روش فوری و سریعی برای دریافت یوسی رایگان وجود ندارد و ردیم کد که سریع است به دلیل مشکلاتی که می‌تواند برای اکانت شما درست کند پیشنهاد نمی‌شود.

چگونه یوسی پابجی بخریم؟

روش اصلی خرید یوسی از طریق وبسایت پابجی و یا از طریق فروشگاه‌های آیتونز و یا گوگل پلی است که هردوی‌ این روش‌ها نیازمند کارت بانکی بین‌المللی است و استفاده از این راه‌ها به واسطه تحریم‌ها و عدم دسترسی ما ایرانی‌ها به سیستم پرداخت بین‌المللی برای ما ناممکن است.

با این حال روش‌های قابل استفاده برای ما ایرانی‌ها نیز وجود دارد که ساده‌ترین آن‌ها استفاده از وبسایت‌های واسط است. با این حال خرید یوسی از مراجع نامطمئن خطراتی را نیز به همراه دارد.

خطرات خرید یوسی از فروشگاه‌های نامطمئن

خطرات خرید یوسی از فروشگاه‌های نامطمئن

همانطوری که گفتیم برای خرید یوسی نیاز به کارت بانکی بین‌المللی است و وبسایت‌های واسط از این روش پرداخت استفاده کرده و سفارش شما را از سایت اصلی ثبت می‌کنند با این حال بعضا دیده شده است که فروشندگان یوسی برای پرداخت از روش‌های غیر معمول استفاده کرده اند و این امر موجب بن شدن اکانت بازیکنان شده است.

خرید یوسی از گیفت میفت

گیفت میفت یکی از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر ایران در زمینه خرید ارزهای درون است که می‌تواند شما را در خرید UC یاری کند.

گیفت میفت سعی داشته با ارائه یوسی با کمترین قیمت و همچنین تکمیل سفارش در کوتاه‌ترین مدت زمان ممکن دغدغه تهیه UC پابحی موبایل را برای مشتریان خود به حداقل برساند.

خرید یوسی از گیفت میفت به سادگی و آسانی تمام صورت می‌گیرد و تنها نیازمند اسم و آیدی عددی شما در بازی می‌باشد.

با خرید UC از گیفت میفت اکانت شما در سریع‌ترین زمان شارژ می‌شود ولی نکته‌ای که وجود دارد این است که پرداخت یوسی‌های شما از طریق کارت‌های معتبر بین‌المللی خود مجموعه صورت می‌گیرد که این باعث می‌شود هیچ خطری یا مشکلی برای اکانت شما پیش نیاید.

همچنین پشتیبانی گیفت میفت همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما و انجام راهنمایی‌های لازم است.

چه مقدار یوسی می‌توانم خریداری کنم؟

خرید یوسی پابجی موبایل محدودی از نظر تعدادی ندارد و می‌توانید هر چقدر که نیاز داشته باشید از گیفت میفت UC بخرید ولی باید توجه داشته باشید که یوسی پابجی در بسته‌ها و تعداد مشخصی ارائه می‌شوند.

یعنی می‌توانید هر چقدر که بخواهید از بسته‌های 60، 325، 660، 1800، 3850 و 8100 تایی یوسی خریداری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند