معرفی کسب و کار

با آسیب هایی که ربات همستر تلگرام در پی دارد آشنا شوید

چند هفته ای است که بازی تلگرامی همستر در سراسر جهان به خصوص ایران سر و صدا به پا کرده است و بسیاری از افرادی که گوشی هوشمند و تلگرام داشته اند به سمت استفاده از این بازی مبتنی بر ایر دراپ سوق پیدا کرده اند. در این بخش از راهنما لند به بررسی ضرر و زیان هایی که این بازی میتواند برای گوشی هوشمند شما داشته باشد خواهیم پرداخت.

بازی همستر چیست؟

پیش از آنکه به بررسی مشکلاتی که ربات همستر تلگرام میتواند برای گوشی شما به همراه داشته باشد لازم است تا در خصوص اینکه اصلا همستر تلگرام چیست و چه کار میکند توضیحی ارائه دهیم.

بازی همستر تلگرام نوعی ایردراپ شناخته می شود که سازندگان آن در ازای انجام فعالیت های مختلفی توسط کاربران همچون ضربه زدن بر روی سکه همستر موجود در صفحه اصلی این ربات، گرفتن زیر مجموعه، انجام ماموریت هایی نظیر دنبال کردن شبکه های اجتماعی خاص، دیدن ویدیو و … سکه های خاص این بازی را ارائه میکنند.

این سکه ها در اصل ارزش مالی نداشته و تنها در صورتی که این ایردراپ به حد نصاب بالایی از نصب و کاربر فعال برسد امکان لیست شدن آن در فهرست ارزهای دیجیتال دارای ارزش فراهم میشود.

پس از آنکه کاربران ربات تلگرامی همستر به تعداد بالایی رسید، با مذاکره سازندگان این ربات با پلتفرم های معامله ارز دیجیتال میتوان این امید را داشت که ارز دیجیتال ارائه شده توسط این بازی ارزشمند شده و بتوان آنرا مانند بیت کوین، تتر و سایر ارزهای دیجیتال دارای ارزش مالی معامله نمود.

با آسیب هایی که ربات همستر تلگرام در پی دارد آشنا شوید

بازی همستر چه خطراتی میتواند به دنبال داشته باشد؟

یکی از اصلی ترین خطراتی که علاقه مندان به ربات تلگرامی همستر را دنبال میکند بدون شک اعتیاد آوری این بازی است. باتوجه به اینکه ادامه دار بودن کسب سکه در این بازی تلگرامی منوط به مصرف و شارژ دوباره ژتون های خاصی است کاربران برای اینکه بتوانند ژتون های بیشتری را در طول مصرف کنند و آنها را به سکه همستر تبدیل کنند به دفعات در طی روز به آن سر می زنند.

کسب سکه در این بازی نیازمند ضربه زدن به سکه ای با طرح همستر در صفحه اصلی این ربات است که همین امر در هر نوبت مدت زمان زیادی از کاربران را به خود اختصاص میدهد که سبب می شود تا افراد از انجام فعالیت های اصلی روزانه باز بماند.

در کنار این موضوع یکی از ماموریت های ارائه شده توسط این ربات دریافت زیر مجموعه است که لازمه آن ارسال لینک زیر مجموعه گیری به دوستان و آشنایانی است که ممکن است دریافت اینچنین لینکی را از جانب آشنایان را مناسب ندانند!

طبق بررسی های به عمل آمده توسط متخصصین امنیت، لینک های زیر مجموعه گیری ارائه شده توسط ربات همستر تلگرام حاوی اطلاعاتی است که میتواند مشخصات اکانت تلگرامی شما را به راحتی در اختیار هکرها قرار دهد از این رو هشدارهایی برای عدم ارائه لینک زیر مجموعه گیری در سوشال مدیا صادر شده است.

با آسیب هایی که ربات همستر تلگرام در پی دارد آشنا شوید

آسیب رسیدن به ال سی دی گوشی

یکی از اصلی ترین قطعات موبایل که در پس بازی مستمر کاربران با ربات همستر آسیب میبیند ال سی دی گوشی است. از آنجا که جمع آوری سکه همستر در این ربات منوط به ضربه زدن های پیاپی به سکه است و کاربران درگیر این ربات تلگرامی برای اینکه سکه بیشتری در زمان کمتر کسب کنند از چند انگشت برای ضربه های بیشتر در یک زمان استفاده میکنند آسیب دیدگی ال سی دی یکی از جمله رایج ترین مشکلاتی است که در صورت معتاد شدن به این بازی برای گوشی های هوشمند پیش خواهد آمد.

آسیب رسیدن به باتری گوشی

باتوجه به درگیری بیش از حد ایرانیان برای کسب سکه بیشتر در همستر تلگرام بسیاری از افراد مدت زمان طولانی را با گوشی خود کار میکنند، کارکردن بیش از حد در طول روز با گوشی موبایل به خصوص در زمانی که نت دیتای گوشی روشن است و یا زمانی که گوشی به شارژ متصل است میتواند به باتری موبایل شما نیز آسیب بزند.

لذت نبردن از تفریحات و دورهمی ها

ربات همستر آنقدر افراد را درگیر خود کرده است که بسیاری از افراد در زمانی که با تورهای گردشگری به سفر رفته اند، از جاذبه های گردشگری ایران بازدید میکنند و یا در جمع های خانوادگی حضور دارند نیز ترجیح میدهند بجای لذت بردن از سفر خود و یا گفت و گو با دوستان و آشنایان خود، به جمع آوری سکه بپردازند و همین امر میتواند هشداری جدی برای این دست از افراد به شمار آید.

به نظر شما آیا سکه های همستر روی لیست میشوند و ارزش مالی پیدا میکنند؟ ارزش سکه های این ربات تلگرامی به عوارض مختلفی بازی با این ربات به همراه دارد می ارزد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند