آموزش روبیکا

چگونه مخاطبین را در روبیکا پیدا کنیم؟

چگونه مخاطبین را در روبیکا پیدا کنیم؟ این سوالی است که برای کاربران این شبکه اجتماعی ایرانی ممکن است پیش آمده باشد. روبیکا، یکی از اپلیکیشن‌های ایرانی است که توسط شرکت توسکا طراحی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. این اپلیکیشن قابلیت جایگزینی برای چندین اپلیکیشن دیگر را دارد و می‌تواند بر روی گوشی‌های هوشمند نصب شود. با اجرای برنامه روبیکا، شما می‌توانید به لیست تمام مخاطبین خود دسترسی داشته باشید. در این مقاله راهنمالند تمامی مراحل اضافه کردن مخاطبین به برنامه را به شما آموزش می دهد.

این برنامه به دلیل ارائه سرویس‌های مختلف و دسترسی آسان، علاوه بر قرار گرفتن در لیست بهترین برنامه‌های تماس تصویری و پیام رسان داخلی، محبوبیت زیادی در بین کاربران ایرانی مانند اینستاگرام به دست آورده است و بسیاری از افراد با جذب فالوورها درآمد کسب می‌کنند. به طور خلاصه، روبیکا به عنوان یک برنامه پرطرفدار در ایران شناخته می‌شود.

چگونه در روبیکا دوستانمان را پیدا کنیم؟

چگونه مخاطبین را در روبیکا پیدا کنیم؟ به منظور پیدا کردن مخاطب در روبیکا دور روش اصلی را باید یاد بگیرید. یکی از این روش ها همانطورکه در بالا هم گفته شد این نکته می باشد که پس از نصب این برنامه تمام مخاطبانی که در لیست تلفن همراه شما وجود دارند، در این شبکه نیز آورده می شوند. البته این در صورتی است که آن مخاطب هم شبکه اجتماعی روبیکا را در تلفن همراه خود نصب کرده باشد.

آیا می دانستید چرا مخاطبین در روبیکا نمیاد؟ نکته ی دیگری که حائز اهمیت است، اجازه دادن به این برنامه برای دسترسی به مخاطبان تلفن همراه می باشد. این به این معناست که در زمان نصب این برنامه بر روی گوشی، سوالی از شما پرسیده خواهد شد که آیا به شبکه اجتماعی روبیکا اجازه می دهید به مخاطبان شما دسترسی داشته باشد یا خیر.

پاسخ جامع به این سوال که چرا مخاطبین در روبیکا ایفون نمیاد این تنظیمات در تلفن همراه است. چنانچه بله را انتخاب کنید یعنی به برنامه اجازه دسترسی و بروزرسانی مخاطبین در روبیکا را داده اید. در نتیجه تمامی مخاطبانی که روبیکا را در تلفن همراه خود داشته و در لیست مخاطبان تلفن همراه شما نیز هستند، برای شما نمایان می شوند.

چگونه مخاطبین را در روبیکا پیدا کنیم؟ روش دیگر، برای جستجوی مخاطبانی است که در تلفن همراه شما نمی باشند. در این صورت زمانی که وارد شبکه اجتماعی روبیکا می شوید، در بالای صفحه سمت چپ علامت ذره بین را انتخاب کرده و نام شخصی را که به دنبال وی هستید، تایپ کنید.

برای یافتن پاسخ سوال چگونه مخاطبین را در روبیکا پیدا کنیم؟ باید در نظر بگیرید که اگر آن شخص با همان نام در روبیکا ثبت حساب کرده باشد، برای شما نمایش داده می شود. چنانچه با آن نام ثبت نام نکرده و یا اصلا برنامه روبیکا را در تلفن همراه خود نصب نداشته باشند، شما نمی توانید او را پیدا کنید.

آموزش روش اول برای اینکه چرا مخاطبین در روبیکا نمیاد:

چگونه مخاطبین را در روبیکا پیدا کنیم؟ وارد شبکه اجتماعی روبیکا شوید. به قسمت پیام رسان بروید. در این قسمت قلم با کادر آبی را انتخاب کنید.

چگونه مخاطبین را در روبیکا پیدا کنیم
چگونه مخاطبین را در روبیکا پیدا کنیم

برای گرفتن پاسخ سوال خود در مورد اینکه چگونه در روبیکا دوستانمان را پیدا کنیم؟ این قسمت را مشاهده کنید. در اینجا شما قادر به جستجوی مخاطبین در لیست می باشید. فقط کافیست نام آن شخص را جستجو کنید.

چگونه در روبیکا دوستانمان را پیدا کنیم
چگونه در روبیکا دوستانمان را پیدا کنیم

آموزش روش دوم

در این روش مجددا به همان قسمت پیام رسان وارد شوید. در بالای صفحه سمت چپ آیکون ذره بین را انتخاب کنید. نام شخص را تایپ و جستجو کنید.

بروزرسانی مخاطبین در روبیکا
بروزرسانی مخاطبین در روبیکا

بروزرسانی مخاطبین در روبیکا به معنای بروزرسانی اطلاعات و ارتباطات شما با مخاطبان و دوستانتان در این برنامه است. این فرآیند می‌تواند شامل به ‌روزرسانی اطلاعات شخصی و حساب کاربری شما، افزودن و حذف مخاطبان، به‌ روزرسانی وضعیت و پست ‌ها، عکس ‌ها و ویدئوهای شما و سایر عملکردهای مربوط به شبکه‌های اجتماعی باشد.

بروزرسانی مخاطبین در روبیکا می‌تواند از طریق روش ‌های مختلفی انجام شود. به طور کلی، می‌توانید با توجه به امکانات و ویژگی‌هایی که در هر شبکه اجتماعی وجود دارد، این بروزرسانی را انجام دهید. این ویژگی‌ها ممکن است شامل موارد زیر باشند:

پروفایل کاربری: می‌توانید اطلاعات شخصی خود را مانند: عکس پروفایل، بیوگرافی و اطلاعات تماس خود را بروزرسانی کنید.

دوست‌یابی: می‌توانید با استفاده از ابزارهای دوست‌یابی موجود در شبکه‌های اجتماعی، دوستان جدید پیدا کرده و آنها را به لیست مخاطبان خود اضافه کرده و بروزرسانی مخاطبین در روبیکا را انجام دهید. پیش تر در این مورد مفصل صحبت کردیم.

لیست مخاطبان: می‌توانید مخاطبان خود را مدیریت کرده و مخاطبان جدید را اضافه کنید یا مخاطبان قبلی را حذف کنید. این نیز روشی برای بروزرسانی مخاطبین در روبیکا است.

بروزرسانی وضعیت: می‌توانید وضعیت و پست‌های جدید خود را منتشر کنید تا دوستان و مخاطبان شما اطلاع داشته باشند.

اشتراک‌گذاری محتوا: می‌توانید عکس ‌ها، ویدئو ها، لینک‌ ها و سایر محتواهای جدید را با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

تنظیمات حریم خصوصی: می‌توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را بررسی و تنظیم کنید تا کنترل دقیق‌تری بر روی اطلاعاتی که با دیگران به اشتراک می‌گذارید، داشته باشید.

سخن پایانی

با استفاده از روش های گفته شده، می‌توانید مخاطبین و دوستان خود را به راحتی در روبیکا پیدا کنید. برای یادگیری بیشتر در زمینه شبکه های اجتماعی، با ما همراه شوید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند