آموزش روبیکا

آموزش ساخت اکانت فیک روبیکا و روبینو

همانند سایر اپلیکیشن های موجود در ایران و جهان، برای روبیکا نیز می‌توانیم اکانت فیک بسازیم، در این مقاله قصد داریم آموزش ساخت اکانت فیک روبیکا را برای شما توضیح دهیم پس تا آخر مقاله با ما همراه شوید.

حتما بخوانید: آخرین بازدید مدتی پیش در روبیکا یعنی چه؟

آموزش ساخت اکانت فیک روبیکا بدون شماره

همانطور که می‌دانیم برای ساخت اکانت روبیکا حتما باید شماره تلفن خود را وارد کنید تا با استفاده از شماره تلفن شما برای شما یک اکانت روبیکا ساخته شود ولی ما می‌خواهیم از این مرحله عبور می‌باشد، ولی چگونه می‌توانیم این کار را انجام دهیم؟

برای این کار می‌توانیم از شماره مجازی روبیکا استفاده کنیم، شما می‌توانید شماره تلفن مجازی برای روبیکا بخرید و یا با استفاده از اپلیکیشن های رایگان شماره مجازی برای خودتان و اکانتتان دریافت کنید.

برای ساخت شماره مجازی رایگان می‌توانید از اپلیکیشن هایی مثل Textnow و یا NextPlus استفاده کنید که کاملا رایگان می‌باشند، و یا داخل گوگل بنویسید خرید شماره مجازی و یک شماره مجازی خریداری کنید.

برای خرید شماره مجازی روبیکا اینجا کلیک کنید!

پس از اینکه وارد این صفحه شدید در کادر جستجو کلمه روبیکا را سرچ کرده و وارد دسته بندی روبیکا شوید، سپس یکی از شماره های موجود را انتخاب کرده و استفاده کنید.

حتما بخوانید: چرا روبیکا بالا نمیاد؟

نحوه ساخت اکانت فیک روبیکا

پس از این که شماره مجازی ساختید می‌توانید شماره مجازی خود را در روبیکا وارد کرده و کد ورود را دریافت کنید، و سپس با خیال راحت وارد روبیکا شده و از این سوپراپلیکیشن لذت ببرید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند