آموزش روبیکا

آموزش رفع مشکل محدودیت کامنت در روبیکا

برای اکثر ما ها پیش آمده است که هنگام استفاده از روبینو، با محدودیت کامنت روبرو شویم، این مشکل توسط کاربران زیادی در روبیکا گذارش شده و کاربران زیادی با ما تماس می‌گرفتن و در مورد این مشکل می‌پرسیدند، در این مقاله قصد داریم به آموزش رفع مشکل محدودیت کامنت در روبیکا بپردازیم، در ادامه با ما همراه شوید.

محدودیت کامنت در روبیکا چیست؟

اگر به صورت پیوسته برای چندین پست در روبینو کامنت بگذارید، در نهایت با محدودیت کامنت روبیکا مواجه خواهید شد، این محدودیت توسط خود شرکت روبیکا اعمال می‌شود تا کاربران با استفاده از این قابلیت ها نتوانند فعالیت به اصطلاح اسپم انجام دهند.

چرا روبیکا محدودیت دارد؟

همانطور که در مقاله رفع مشکل استفاده بیش از حد مجاز در روبیکا توضیح دادیم، اکثر شبکه های اجتماعی برای جلوگیری از فعالیت اسپم کاربران و همچنین ربات ها، محدودیت هایی را اعمال می‌کنند تا کاربران به راحتی نتوانند فعالیت اسپم انجام دهند.

از آنجایی که الگوریتم های روبیکا به صورت مستقیم نمی‌تواند تشخیص دهد که شما ربات هستید یا انسان، به خاطر همین اگر شما فعالیت زیادی انجام دهید، فعالیت های شما را ربات گونه تشخیص داده و برای شما محدودیت هایی اعمال خواهد کرد.

آموزش رفع مشکل محدودیت کامنت در روبیکا

خوشبختانه برای حل مشکل محدودیت کامنت روبیکا، نیازی نیست کاری انجام دهید، معمولا محدودیت هایی که برای کاربران اعمال می‌شوند موقتی هستند و پس از گذشت چند روز خود به خود از بین می‌روند.

اگر به صورت طولانی مدت این محدودیت برای شما اعمال شده و به هیچ وجه رفع نمی‌شود، باید با پشتیبانی روبیکا تماس گرفته و مشکل خودتان را گزارش کنید.

سخن پایانی

محدودیت های اعمال شده داخل شبکه های اجتماعی اکثرا برای جلوگیری از فعالیت اپم گونه کاربران می‌باشد، اگر نمی‌خواهید به این مشکلات دچار شوید کافی است فعالیت خودتان را زیر نظر داشته باشید و به صورت انبوه کامنت نگذارید.

اگر به دنبال یادگیری در زمینه شبکه های اجتماعی هستید، راهنمالند را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال روبیکای راهنمالند