آموزش تلگرام

آموزش تغییر نام کاربری در تلگرام در 5 دقیقه!

بنر کانال تلگرام راهنمالند

تلگرام برنامه ای معروف ،پرطرفدار و جهانی است و کاربرهای زیادی در سرتاسر جهان دارد این برنامه متنوع و جذاب است و در انواع و اقسام تم ها میتوانید آن را ببینید همچنین شما میتوانید این برنامه را در شکل ها و اسامی مختلف ماننده تلگرام ایکس ،تلگرام طلایی و… ببینید.

از ویژگی های این برنامه میتوان به ذخیره کردن ویس در تلگرام ،تغییر یا حذف تصویر پروفایل در تلگرام ،تغییر نام کاربری در تلگرام و…اشاره کرد که در حال حاضر ما قصد داریم تغییر نام کاربری در تلگرام را بطور کامل به شما عزیزان آموزش دهیم.

بیشتر بخوانید: انتخاب اسم برای تلگرام

آموزش تغییر نام کاربری در تلگرام

ممکن است از نام کاربری کنونی خود راضی نباشید یا آن را دوست نداشته باشید و یا در کل نام کاربری نداشته باشید البته نام کاربری در تلگرام در حال حاضر به آیدی معروف است و ما قصد داریم تغییر آیدی تلگرام را به طور کامل و واضح آموزش دهیم.

0. اول از همه وارد تلگرام شوید .

1. سپس بر روی سه خط سمت چپ بالا صفحه کلیک کنید.

2. بر روی تصویر پروفایل در سمت چپ بالا صفحه بزنید.

3. در این قسمت شما با سه بخش رو به رو می شوید که به ترتیب قسمت تغییر شماره،نام کاربری و بیو گرافی است و کار ما با نام کاربری است،روی آن بخش کلیک کنید.

تغییر نام کاربری در تلگرام
تغییر نام کاربری در تلگرام

4. حالا نام کاربری مورد علاقه خود را بنویسید و بر روی علامت آبی بالا سمت راست صفحه بزنید و تمام!

تغییر نام کاربری در تلگرام

به همین راحتی میتوان نام کاربری برای اکانت خود انتخاب کرد و از آن لذت برد البته خوب است بدانید شما با استفاده از نام کاربری افراد بدون داشتن شماره آن ها میتوانید در تلگرام پیام بدهید همچنین دیگران نیز بدون داشتن شماره شما و فقط با داشتن نام کاربریتان میتوانند برای شما پیام بگذارند.

بیشتر بخوانید: نحوه ریپورت کردن در تلگرام

نام کاربری خود را تغییر بدهیم یا خیر؟

در حال حاضر تغییر نام کاربری در تلگرام را یاد گرفتید و از این به بعد به راحتی میتوانید نام های کاربری متنوعی برای خود بگذارید اما مسئله این است که اصلا نام کاربری خود را تغییر بدهیم یا خیر به نظر ما اگر شما زیاد با تلگرام کار میکنید و با این حال دوست دارید درمورد زندگی خصوصی خود ، کاربرانتان اطلاعی نداشته باشند.

طوری که دسترسی به شماره شما هم سخت باشد بهتر است نام کاربری خود را تغییر ندهید تا همه افراد با همین نام کاربری‌ با شما ارتباط برقرار کنند زیرا اگر آیدی یا همان نام کاربری خود را تغییر بدهید افراد آیدی جدید شما را نمیدانند و محبور می شوند شماره شما را پیدا و از طریق آن با شما ارتباط برقرار کنند البته اگر شما نام کاربری خود را در حال حاضر دوست ندارید عوض کردن آن به نامی که باب میل شما باشد مشکلی ندارد.

بیشتر بخوانید: آموزش نصب تلگرام قبلی

راهنمالند، بهترین راهنمای شما!

ما تلاش کردیم در این مقاله کامل ،واضح، مختصر و مفید تغییر نام کاربری در تلگرام را آموزش دهیم تا شما قادر باشید خودتان آیدی یا همان نام کاربری خود را تغییر دهید و از آن نهایت لذت را ببرید.

آنچه شما باید بدانید این است که راهنمالند میتواند به رشد و موفقیت شما کمک بسیاری کند و اگر کانال ها یا گروهای تلگرامی زیادی دارید و آنطور که باید شناخته شده نیستید میتوانید ممبر ،لایک، ری اکشن و… را با بالاترین کیفیت و قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.

زیرا در این صورت شما پرطرفدار تر و محبوب تر می شوید همچنین درآمد بهتری هم خواهید داشت البته فراموش نکنید که بعد از خرید، راهنمالند رشد و توسعه شما را تضمین میکند به همین علت با خیال راحت خرید کنید و لذت ببرید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام راهنمالند