آموزش تلگرام

آموزش تغییر یا حذف تصویر پروفایل تلگرام

بنر کانال تلگرام راهنمالند

تلگرام برنامه ای است که بیش از ۵۰ درصد ایرانی ها از آن استفاده می کنند و علاوه بر این در سراسر جهان بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر دارد و امروزه به پیشرفت های فراوانی دست یافته است و بخش های متنوع و متعددی را در بر دارد ماننده ذخیره کردن ویس در تلگرام ، کامنت گذاری در تلگرام ،تغییر یا حذف تصویر پروفایل تلگرام و…که در حال حاضر راهنمالند قصد آموزش تغییر یا حذف تصویر پروفایل تلگرام را به شما همراهان عزیز دارد.

آموزش تغییر یا حذف تصویر پروفایل تلگرام

شاید بارها قصد داشته اید پروفایل خود را تغییر دهید و تصویری متفاوت بگذارید یا شاید اصلا قصد داشتید پروفایل خود را حذف کنید و هیچ پروفایلی نداشته باشید اما نمیدانستید چگونه خبر خوب این است که راهنمالند اینجاست تا به شما آموزش دهد.

1. اول از همه وارد تلگرام شوید.

2. از منو سمت راست بر روی تصویر پروفایل ضربه بزنید.

3. بر روی تصویر پروفایل خود ضرب بزنید.

آموزش تغییر یا حذف تصویر پروفایل تلگرام
آموزش تغییر یا حذف تصویر پروفایل تلگرام

4. روی علامت سه نقطه سمت راست ضربه بزنید

آموزش تغییر یا حذف تصویر پروفایل تلگرام
آموزش تغییر یا حذف تصویر پروفایل تلگرام

4. اگر قصد دارید پروفایل جدیدی بزارید گزینه تنظیم عکس پروفایل را انتخاب کنید اگر قصد دارید عکس پروفایل خود را حذف کنید گزینه حذف را انتخاب کنید.

5. اگر قصد تغییر عکس پروفایل را داشتید عکس موردنظر خود را انتخاب کنید و سپس بر تیک آبی سمت راست کلیک کنید و تمام!

آموزش تغییر یا حذف تصویر پروفایل تلگرام

ما تلاش کردیم بطور کامل و جامع تغییر یا حذف پروفایل تلگرام را به شما آموزش دهیم تا بتوانید به راحتی پروفایل خود را تغییر دهید یا حذف کنید و از این آموزش لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: تلگرام پرمیوم چیست؟

تغییر یا حذف پروفایل تلگرام در سیستم عامل آیفون یا همان ios

ممکن است به تازگی آیفون خریده باشید و هنوز به خوبی استفاده از آن را ندانید و قصد دارید پروفایلی برای تلگرام خود بگذراید اما نمیدانید چگونه ! ما به شما میگوییم نگران نباشید زیرا راهنمالند اینجا به همراه شماست تا چگونگی تغییر یا حذف پروفایل تلگرام در سیستم عامل آیفون را به شما آموزش بدهد و از آن لذت ببرید.

اول از همه وارد تلگرام شوید

  1. روی علامت سه نقطه در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید.
  2. به تنظیمات یا همان (Setting) بروید
  3. زیرعکس پروفایل روی گزینه Set New Photo or Video  را انتخاب کنید .

پیدا کردن پروفایل خوب برای تلگرام

ممکن است با خود بگویید حال که یاد گرفتید پروفایل بگذارید یا تغییر دهید چه پروفایلی را انتخاب کنید ؟ این سوالی خوب و به جاست نظر ما این است که پروفایل شما تصویر یا ویدویی معقول باشد زیرا هر کس قصد پیام دادن به شما را داشته باشد.

اولین چیزی که میبیند پروفایل شماست علاوه بر آن همه ی مخاطبان و کسانی که شماره شما را دارند می توانند پروفایلتان را ببینند به همین دلیل سعی کنید پروفایلی معقول بگذارید تا خوب و جذاب به نظر برسید همچنین شما میتوانید از عکس خود یا طبیعت نیز استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: آموزش حذف اکانت تلگرام

راهنمالند راهنمای شما در تکنولوژی

ما تلاش کردیم در این مقاله به روشی خاص تغییر یا حذف تصویر پروفایل تلگرام را توضیح دهیم تا شما بتوانید به راحتی پروفایل تلگرام خود را تغییر دهید.

اگر شما صاحب کانال یا گروهی در تلگرام هستید اما ممبر زیادی ندارید و آن طور که باید محبوب و پرطرفدار نیستید نگران نباشید زیرا راهنمالند کمک رسان شما و تامین کننده محبوبیت و اقتدار شماست.

بنر کانال تلگرام راهنمالند

چگونه؟ درواقع شما برای افزایش طرفدار و محبوبیت به ممبر، ری اکشن،لایک و…زیادی نیاز دارید اما نمیدانید از کجا باید آن ها را تهیه کرد شما میتوانید از راهنمالند ممبر،ری اکشن و هرچیزی که نیاز دارید را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

بنر خرید اکسپلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام راهنمالند